Make your own free website on Tripod.com

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΜΕΤΑΤΕΘΕΝΤΩΝ  ΣΤΙΣ  ΓΕΝΙΚΕΣ  ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ

 

 

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ   Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ    1

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

    1 ΑΒΑΝΙΔΗ              ΑΝΝΑ        ΖΑΧΑΡ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             11.00

 

    2 ΑΒΑΤΑΓΓΕΛΟΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΣΕΡΡΩΝ             55.65

 

    3 ΑΒΡΑΜΗ               ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΧΡΗΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΚΟΖΑΝΗΣ            45.06

 

    4 ΑΒΡΑΜΗΣ              ΑΝΔΡΕΑΣ     ΘΕΟΔΩ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΑΧΑΙΑΣ             21.91

 

    5 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΘΑΝ  ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΡΑΜΑΣ               ΣΕΡΡΩΝ             50.82

 

    6 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ            ΕΛΕΝΗ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Α  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          90.63

 

    7 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ            ΚΥΡΙΑΚΗ     ΛΑΖΑΡ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       61.90

 

    8 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ            ΜΑΡΙΑ       ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.Π Ε Λ Λ Α Σ          ΚΙΛΚΙΣ             29.82

 

    9 ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ        ΕΛΠΙΔΑ      ΚΥΡΙΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΠΕΛΛΑΣ             30.03

 

   10 ΑΓΑΠΗΤΟΥ             ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   ΑΧΙΛΛ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         ΚΔΑΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ       102.45   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

   11 ΑΓΓΕΛΑΚΗ             ΚΥΡΙΑΚΗ     ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ              ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          24.14

 

   12 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ     ΣΤΕΦΑ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             18.66

 

   13 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ            ΜΑΡΙΑ       ΓΕΡΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ           ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          31.33

 

   14 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ            ΜΑΡΙΑ       ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΩΚΙΔΑΣ               ΠΕΛΛΑΣ             25.00

 

   15 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ            ΣΟΦΙΑ       ΒΛΑΔ  ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Κ Ι Λ Κ Ι Σ           ΣΕΡΡΩΝ             43.00

 

   16 ΑΓΓΕΛΙΚΟΥ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΙΩΑΝΝ ΝΗΠΙΑΓ.          5-Ο ΓΡ. ΑN. ΘΕΣ/ΚΗΣ       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ      122.21

 

   17 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ     ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       63.14

 

   18 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ            ΚΔΑΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ        147.98   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

   19 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ         ΑΝΘΗ        ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             21.74

 

   20 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ         ΔΙΑΜΑΝΤΩ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             61.99

 

   21 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ         ΔΙΑΜΑΝΤΩ    ΔΙΟΝΥ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΗΛΕΙΑΣ             30.32

 

   22 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ         ΕΛΕΝΗ       ΠΑΥΛΟ ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             17.07

 

   23 ΑΓΓΕΛΟΥ              ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       95.49

 

   24 ΑΓΓΕΛΟΥΣΗ            ΛΟΥΚΙΑ      ΔΗΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             24.33

 

   25 ΑΓΓΟΥΡΑ              ΕΥΘΥΜΙΑ     ΔΙΟΝΥ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            35.00

 

   26 ΑΓΓΟΥΡΑ              ΕΥΘΥΜΙΑ     ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            14.66


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ    2

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

   27 ΑΓΕΡΙΔΟΥ             ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΕΥΣΤΡ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Π Ε Λ Λ Α Σ          ΗΜΑΘΙΑΣ            35.89

 

   28 ΑΓΕΡΩΤΗ              ΑΡΙΣΤΕΑ     ΑΝΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΕΥΒΟΙΑΣ            14.00

 

   29 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ            ΚΩΝ/ΟΣ      ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΑΒΑΛΑΣ              ΣΕΡΡΩΝ             41.98

 

   30 ΑΓΟΡΟΥ               ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΙΜΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΒΟΙΩΤΙΑΣ              ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ         40.81

 

   31 ΑΓΡΑΦΙΩΤΟΥ           ΛΟΥΚΙΑ      ΛΟΥΚΗ ΜΟΥΣΙΚ.           1-Ο ΓΡ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ            ΒΟΙΩΤΙΑΣ           23.99

 

   32 ΑΓΡΕΒΗΣ              ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.Α Χ Α Ι Α Σ          ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   28.22

 

   33 ΑΔΑΜ                 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΘΕΟΔΩ ΑΓΓΛΙΚ.           1-Ο ΓΡ.ΚΟΖΑΝΗΣ           Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       76.46

 

   34 ΑΔΑΜΑΚΗ              ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΩΚΙΔΑΣ               ΠΕΛΛΑΣ             35.22

 

   35 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ          ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             53.90

 

   36 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ     ΕΜΜΑΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΗΜΑΘΙΑΣ            37.65

 

   37 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ          ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ             9.25

 

   38 ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΧΑΡΑΛ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         34.99

 

   39 ΑΗΔΟΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΕΥΡΥΔΙΚΗ    ΘΕΟΔΩ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ         Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       17.74

 

   40 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΠΟΛΥΧ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΔΡΑΜΑΣ             31.41

 

   41 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ          ΑΓΑΘΗ       ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΚΑΡΔΙΤΣΑ           72.52

 

   42 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ          ΜΑΡΙΑ       ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν       Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        9.00

 

   43 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            ΑΝΝΑ        ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΡΕΘΥΜΝΟΥ           11.90

 

   44 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            ΙΩΑΝΝΗΣ     ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             33.00

 

   45 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ        ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΑΝΑΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ            ΚΑΡΔΙΤΣΑ           65.90   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

   46 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             26.66

 

   47 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ        ΑΘΑΝΑΣΙΑ    ΣΠΥΡΙ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            10.25

 

   48 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ        ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        7.25

 

   49 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ           ΑΝΘΗ-ΑΘΑΝΑΣ ΗΡΑΚΛ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             13.00

 

   50 ΑΘΗΝΑΙΟΥ             ΖΩΗ         ΚΥΡΙΑ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            16.00

 

   51 ΑΘΗΝΗ                ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             27.73

 

   52 ΑΙΒΑΖΟΓΛΟΥ           ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ   ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            65.81


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ    3

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

   53 ΑΙΒΑΖΟΠΟΥΛΟΣ         ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ   ΚΩΝ/Ν ΜΟΥΣΙΚ.           5-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             33.31

 

   54 ΑΙΒΑΛΗ               ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             17.98

 

   55 ΑΙΔΙΝΙΟΥ             ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΠΕΤΡΟ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ             ΚΟΖΑΝΗΣ            34.23

 

   56 ΑΚΡΙΒΟΥ              ΕΥΔΟΞΙΑ     ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΒΟΙΩΤΙΑΣ           13.49

 

   57 ΑΚΡΙΒΟΥ              ΡΟΜΠΙΝΗ     ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.           6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Δ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          73.33

 

   58 ΑΚΡΙΔΑΣ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   17.25

 

   59 ΑΛΑΜΠΑΝΟΥ            ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             29.98

 

   60 ΑΛΑΠΑΝΤΑ             ΑΜΑΛΙΑ      ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΠΕΙΡΑΙΑ            16.48

 

   61 ΑΛΕΙΦΕΡΗ             ΕΛΕΝΗ       ΖΑΧΑΡ ΝΗΠΙΑΓ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Β  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       82.66

 

   62 ΑΛΕΞΑΚΗ              ΜΑΡΙΑ       ΙΩΑΝΝ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ             ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          42.57

 

   63 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ           ΣΩΚΡΑΤΗΣ    ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΚΑΡΔΙΤΣΑ           58.13

 

   64 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ         ΡΑΧΗΛ       ΑΝΑΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ. AN. ΘΕΣ/ΚΗΣ          ΚΙΛΚΙΣ             87.82

 

   65 ΑΛΕΞΙΑΔΗ             ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ   ΦΡΙΞΟ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ             Β  ΑΘΗΝΩΝ             38.41

 

   66 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ            ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΜΙΧΑΗ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΔΡΑΜΑΣ             36.47

 

   67 ΑΛΕΞΙΟΥ              ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ          Γ  ΑΘΗΝΩΝ              7.74

 

   68 ΑΛΕΞΙΟΥ              ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  ΑΛΕΞΑ ΔΑΣΚΑΛ.          3-Ο ΓΡ. ΑN. ΘΕΣ/ΚΗΣ       Α  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       98.29   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

   69 ΑΛΕΞΙΟΥ              ΜΑΡΙΑ       ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            24.58

 

   70 ΑΛΕΞΙΟΥ              ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          54.74

 

   71 ΑΛΕΞΙΟΥ              ΧΡΗΣΤΟΣ     ΒΑΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          38.25

 

   72 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ          ΑΛΕΞΙΟΣ     ΘΕΟΔΩ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ               ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ         136.28

 

   73 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΓΕΩΡΓ ΑΓΓΛΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  Π Ε Λ Λ Α Σ        Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       94.21

 

   74 ΑΛΕΤΡΑΣ              ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΑΡΤΑΣ              82.64

 

   75 ΑΛΕΥΡΑ               ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             22.39

 

   76 ΑΛΗΤΣΙΟΥ             ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΚΛΕΟΜ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΠΕΛΛΑΣ             25.83

 

   77 ΑΛΗΦΡΑΓΚΗ            ΜΑΡΙΑ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            25.99

 

   78 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ            ΠΑΝΤΕΛΗΣ    ΣΤΑΥΡ ΜΟΥΣΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             22.00


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ    4

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

   79 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ           ΑΝΘΙΜΟΣ     ΧΑΡΑΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ             ΚΟΖΑΝΗΣ            47.89

 

   80 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ           ΑΡΣΕΝΙΟΣ    ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΚΟΖΑΝΗΣ            32.04

 

   81 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ           ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ              ΠΕΛΛΑΣ             33.73

 

   82 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΥΡΟΥ   ΚΥΡΙΑΚΗ     ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          28.30

 

   83 ΑΜΠΑΤΖΙΑΔΟΥ          ΒΗΘΛΕΕΜ-ΕΙΡ ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         32.50

 

   84 ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ          ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ  ΕΥΘΥΜ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             14.49

 

   85 ΑΜΠΕΛΑΣ              ΣΤΑΥΡΟΣ     ΔΙΟΝΥ ΜΟΥΣΙΚ.           2-Ο ΓΡ. Β. ΑΘΗΝΩΝ           ΖΑΚΥΝΘΟΥ           36.13

 

   86 ΑΜΠΡΑΖΗ              ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ            ΞΑΝΘΗΣ             23.49

 

   87 ΑΝΑΓΝΟΥ              ΕΛΕΝΗ       ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΒΟΙΩΤΙΑΣ           18.57

 

   88 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ      ΜΑΡΙΑ       ΔΙΟΝΥ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             21.81

 

   89 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΖΗΣΗΣ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΠΕΛΛΑΣ             27.24

 

   90 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΠΑΥΛΟ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       12.50

 

   91 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ           ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ   ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ         105.62

 

   92 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ           ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ   ΠΑΡΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΛΕΣΒΟΥ             32.48

 

   93 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ           ΜΑΡΙΑ       ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Α  ΠΕΙΡΑΙΑ             7.24

 

   94 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ            ΑΝΝΑ        ΧΑΡΑΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΟΖΑΝΗΣ              ΠΙΕΡΙΑΣ            83.44

 

   95 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ            ΡΕΒΕΚΚΑ     ΦΙΛΙΠ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΗΜΑΘΙΑΣ            36.99

 

   96 ΑΝΑΝΙΟΥ              ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   ΠΑΝΤΕ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Β. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       52.80

 

   97 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ           ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             56.73

 

   98 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΠΕΛΛΑΣ             26.00

 

   99 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ         ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ   ΑΝΑΣΤ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΚΙΛΚΙΣ             63.99

 

  100 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ         ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ   ΑΔΑΜ  ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ           9.66

 

  101 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ         ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ          Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       63.88

 

  102 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ         ΕΛΕΝΗ       ΠΕΤΡΟ ΜΟΥΣΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Ε Ρ Ρ Ω Ν        Α  ΑΘΗΝΩΝ             20.65

 

  103 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ         ΚΑΣΣΙΑΝΗ    ΕΥΣΤΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΞΑΝΘΗΣ             35.65

 

  104 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ         ΣΟΦΙΑ       ΑΛΕΞΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             15.74


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ    5

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  105 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ           ΛΑΜΠΡΙΝΗ    ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          52.30

 

  106 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ           ΣΟΦΙΑ       ΑΛΕΞ  ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             36.54

 

  107 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ       ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΩΚΙΔΑΣ               ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          38.96

 

  108 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ       ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΘΕΟΔ  ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ          26.99

 

  109 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ       ΑΝΤΩΝΙΑ     ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             14.00

 

  110 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ       ΙΩΑΝΝΑ      ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   79.73

 

  111 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ       ΙΩΑΝΝΑ      ΘΕΟΔΩ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ         Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ         4.00

 

  112 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ       ΜΑΡΙΑ       ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             15.00

 

  113 ΑΝΑΤΟΛΙΤΗ            ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             27.65

 

  114 ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ           ΓΕΩΡΓΙΑ     ΚΙΜΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ          Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       14.41

 

  115 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ            ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΗΡΑΚΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΚΩΝΙΑΣ              ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         30.88

 

  116 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ            ΕΥΜΟΡΦΙΑ    ΜΙΧΑΗ ΝΗΠΙΑΓ.           5-Ο ΓΡ.Σ Ε Ρ Ρ Ω Ν       Ε  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       51.74

 

  117 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ          ΠΕΤΡΟΣ      ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.               ΓΡ.ΒΟΙΩΤΙΑΣ             ΞΑΝΘΗΣ             26.24

 

  118 ΑΝΔΡΕΔΑΚΗΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ          Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       22.91

 

  119 ΑΝΔΡΕΟΥ              ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΧΑΝΙΩΝ            110.00

 

  120 ΑΝΔΡΕΟΥ              ΘΕΟΝΙΚΗ     ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             13.00

 

  121 ΑΝΔΡΕΟΥ              ΣΟΦΙΑ       ΣΩΚΡΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            18.99

 

  122 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ        ΕΛΕΝΗ       ΚΩΝ/Ν ΝΗΠΙΑΓ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       22.16

 

  123 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ         ΓΕΩΡΓΙΑ     ΑΝΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             17.96

 

  124 ΑΝΔΡΙΩΤΗ             ΑΘΗΝΑ       ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         ΚΔΑΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ        66.26   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  125 ΑΝΔΡΙΩΤΗ             ΣΟΦΙΑ       ΧΡΥΣΑ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΚΕΡΚΥΡΑΣ           11.00

 

  126 ΑΝΘΟΥΛΗ              ΑΓΑΘΗ       ΘΕΟΦΑ ΑΓΓΛΙΚ.           7-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ          11.82

 

  127 ΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             25.88

 

  128 ΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ           ΔΗΜΗΤΡΑ     ΣΤΕΦΑ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             44.48

 

  129 ΑΝΟΙΚΤΟΜΑΤΗ          ΟΛΓΑ        ΛΕΩΝΙ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ             9.33

 

  130 ΑΝΤΣΗ                ΑΓΑΠΗ       ΗΛΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Β  ΑΘΗΝΩΝ             23.74


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ    6

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  131 ΑΝΤΩΝΑΚΗ             ΜΑΡΙΑ ΑΔΑΜΑ ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             13.75

 

  132 ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ            ΣΟΥΣΑΝΑ     ΑΓΓΕΛ ΜΟΥΣΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ          27.16

 

  133 ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΥ           ΒΑΡΒΑΡΑ     ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             16.74

 

  134 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ           ΕΥΘΥΜΙΟΣ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ              ΞΑΝΘΗΣ             25.32

 

  135 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ           ΑΝΝΑ        ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             25.74

 

  136 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ           ΕΛΕΝΗ       ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         ΚΔΑΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ       119.45   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  137 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ           ΝΙΚΟΛ       ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             14.00

 

  138 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ           ΣΟΦΙΑ       ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ            ΚΟΖΑΝΗΣ            55.88

 

  139 ΑΝΤΩΝΙΟΥ             ΑΝΔΡΕΑΣ     ΖΑΧΑΡ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΒΟΙΑΣ            Γ  ΑΘΗΝΩΝ             29.00

 

  140 ΑΝΤΩΝΙΟΥ             ΒΑΙΑ        ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ            ΤΡΙΚΑΛΩΝ           62.36

 

  141 ΑΝΤΩΝΙΟΥ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙ ΣΠΥΡΟ ΑΓΓΛΙΚ.           3-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Γ  ΠΕΙΡΑΙΑ             8.00

 

  142 ΑΝΤΩΝΙΟΥ             ΟΛΓΑ        ΟΔΥΣΣ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΒΟΙΩΤΙΑΣ           17.96

 

  143 ΑΝΤΩΝΙΟΥ             ΣΟΦΙΑ       ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          67.40

 

  144 ΑΝΤΩΝΙΟΥ             ΣΥΜΕΩΝ      ΠΑΝΑΓ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         2-Ο ΓΡ. Β. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       66.38

 

  145 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ           ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΔΡΑΜΑΣ             32.99

 

  146 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            66.13   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  147 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ   ΣΩΤΗΡ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ              ΤΡΙΚΑΛΩΝ          103.33

 

  148 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΔΗΜΗΡ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             12.49

 

  149 ΑΝΥΦΑΝΤΗ             ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΣΩΚΡΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             42.50

 

  150 ΑΞΑΡΛΗΣ              ΚΥΡΙΑΚΟΣ    ΜΙΧΑΗ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Β  ΑΘΗΝΩΝ             46.94

 

  151 ΑΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ          ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ   ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΕΒΡΟΥ              21.49

 

  152 ΑΞΙΟΜΑΚΑΡΟΥ          ΕΛΕΝΗ       ΠΑΝΤΕ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            12.66

 

  153 ΑΞΙΩΤΗ               ΚΥΡΙΑΚΗ     ΑΞΙΩΤ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          31.41

 

  154 ΑΠΟΣΠΟΡΗ             ΧΡΥΣΑ       ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Γ  ΑΘΗΝΩΝ              4.74

 

  155 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ           ΕΛΕΝΗ       ΧΡΗΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ              ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          14.00

 

  156 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ           ΦΙΛΙΑ       ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            10.74


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ    7

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  157 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ          ΑΝΤΩΝΙΟΣ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΧΑΝΙΩΝ            121.96   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  158 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΜΙΧΑΗ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            65.07   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  159 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ          ΘΕΟΦΙΛΟΣ    ΗΛΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             25.50

 

  160 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΑΠΟΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΧΑΝΙΩΝ             81.88

 

  161 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΠΕΛΛΑΣ             33.00

 

  162 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ          ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΣΤΑΥΡ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             93.87

 

  163 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ          ΔΗΜΗΤΡΑ     ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Α Χ Α Ι Α Σ       Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       71.57   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  164 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ          ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ   ΦΡΑΓΚ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             62.15

 

  165 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ          ΜΑΡΘΑ       ΔΗΜΗΤ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΩΚΙΔΑΣ               ΞΑΝΘΗΣ             16.49

 

  166 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ          ΜΑΡΙΑ       ΒΑΣΙΛ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ      100.99

 

  167 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ          ΧΡΥΣΟΥΛΑ    ΛΕΩΝΙ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Γ  ΑΘΗΝΩΝ              8.99

 

  168 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ       ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             23.98

 

  169 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ       ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΕΥΒΟΙΑΣ            10.66

 

  170 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Α  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        14.99

 

  171 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ       ΣΟΦΙΑ       ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             46.46

 

  172 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ       ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   ΗΡΑΚΛ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             34.99

 

  173 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ            ΦΩΤΕΙΝΗ     ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.               ΓΡ.ΒΟΙΩΤΙΑΣ             ΤΡΙΚΑΛΩΝ           57.03

 

  174 ΑΡΑΒΟΠΟΥΛΟΣ          ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΚΟΖΑΝΗΣ            42.23

 

  175 ΑΡΑΓΙΩΡΓΗ            ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΙΩΑΝΝ ΑΓΓΛΙΚ.           2-Ο ΓΡ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ          Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        44.24

 

  176 ΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΧΑΡΑΛ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ. Ε Β Ρ Ο Υ           ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ        115.40

 

  177 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ            ΒΑΙΤΣΑ      ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΣΕΡΡΩΝ             46.55

 

  178 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ           ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  ΣΠΥΡΟ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΠΕΛΛΑΣ             24.33

 

  179 ΑΡΑΠΗ                ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΑΧΑΙΑΣ             16.75

 

  180 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΤΡΟ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ             8.00

 

  181 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ          ΠΕΤΡΟΣ      ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          Β  ΑΘΗΝΩΝ             59.99

 

  182 ΑΡΒΑΝΙΤΗ             ΜΑΡΙΑ       ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         Α  ΑΘΗΝΩΝ             27.74


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ    8

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  183 ΑΡΒΑΝΙΤΗ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΠΟΛΥΧ ΝΗΠΙΑΓ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             86.15

 

  184 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             35.41

 

  185 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ            ΗΛΙΑΣ       ΔΗΜΗΤ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             37.85

 

  186 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ            ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΠΕΛΛΑΣ             26.65

 

  187 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΣΩΤΗΡ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΚΟΖΑΝΗΣ            36.57

 

  188 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ          ΟΛΥΜΠΙΑ     ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΣΕΡΡΩΝ             50.05

 

  189 ΑΡΒΑΝΙΤΟΥΔΗ          ΛΑΜΠΡΙΝΗ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΕΒΡΟΥ              25.00

 

  190 ΑΡΓΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΔΙΟΝΥ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ             ΚΥΚΛΑΔΩΝ           25.65

 

  191 ΑΡΓΥΡΕΑ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΧΑΡΑΛ ΜΟΥΣΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            18.99

 

  192 ΑΡΓΥΡΗ               ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΣΩΤΗΡ ΝΗΠΙΑΓ.           3-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΤΡΙΚΑΛΩΝ           38.00

 

  193 ΑΡΓΥΡΗ               ΕΛΙΣΑΒΕΤ    ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             62.22

 

  194 ΑΡΓΥΡΗΣ              ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             54.33   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  195 ΑΡΓΥΡΗΣ              ΧΡΗΣΤΟΣ     ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΗΜΑΘΙΑΣ            37.15

 

  196 ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ           ΦΩΤΕΙΝΗ     ΕΥΣΤΡ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         5-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ        Δ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          62.63

 

  197 ΑΡΓΥΡΙΟΥ             ΣΟΦΙΑ       ΜΙΧΑΗ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ          Α  ΛΕΣΒΟΥ             12.25

 

  198 ΑΡΓΥΡΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΝΙΚΟΛ ΜΟΥΣΙΚ.           4-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             25.92

 

  199 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          37.33

 

  200 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ         ΕΥΓΕΝΙΑ     ΣΠΥΡΙ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             65.74

 

  201 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ         ΜΑΡΙΑ       ΚΩΝ/Ν ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ              ΤΡΙΚΑΛΩΝ          104.54

 

  202 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ           ΑΡΓΥΡΗΣ     ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             72.99

 

  203 ΑΡΕΣΤΗ               ΕΦΡΟΣΥΝΗ    ΑΛΕΞΑ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν       Α  ΑΘΗΝΩΝ             16.91

 

  204 ΑΡΕΣΤΗ               ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΣΤΑΥΡ ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             60.29

 

  205 ΑΡΕΤΗ                ΕΛΕΝΗ       ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            25.49

 

  206 ΑΡΙΚΑ                ΜΑΡΙΑ       ΑΘΑΝΑ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ. Ε Β Ρ Ο Υ           ΣΕΡΡΩΝ             77.87

 

  207 ΑΡΚΑΔΙΑΝΟΥ           ΑΘΗΝΑ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Δ  ΑΘΗΝΩΝ             28.15

 

  208 ΑΡΚΟΥΔΕΑ             ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ   ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ           Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        9.24


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ    9

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  209 ΑΡΜΑΤΑ               ΣΟΦΙΑ       ΦΙΛΙΠ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             21.24

 

  210 ΑΡΜΥΡΑ ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΘΩΜΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             14.65

 

  211 ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ         ΜΑΡΙΑ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ             Α  ΑΘΗΝΩΝ             25.21

 

  212 ΑΡΤΕΜΑΚΗ             ΑΛΕΞΙΑ      ΜΑΜΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             11.49

 

  213 ΑΡΧΟΝΤΗ              ΑΝΤΩΝΙΑ     ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Γ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          71.83

 

  214 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ        ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΑΣΗΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Δ  ΑΘΗΝΩΝ             28.00

 

  215 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ        ΓΕΩΡΓΙΑ     ΘΕΟΔΩ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Γ  ΑΘΗΝΩΝ             74.73

 

  216 ΑΣΗΜΟΥΛΗ             ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΚΩΝΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ            ΞΑΝΘΗΣ             51.57

 

  217 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ            ΙΩΑΝΝΑ      ΚΛΕΑΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ           Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       11.25

 

  218 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ            ΣΕΒΑΣΤΗ     ΑΛΕΞΑ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             10.82

 

  219 ΑΣΠΙΩΤΟΥ             ΜΑΡΙΝΑ      ΘΕΟΦΙ ΑΓΓΛΙΚ.           2-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν       Β  ΑΘΗΝΩΝ             56.28

 

  220 ΑΣΠΡΑ                ΜΑΡΙΑ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΡΕΘΥΜΝΟΥ           28.97

 

  221 ΑΣΤΕΡΙΟΥ             ΜΑΡΙΑ       ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ           Β  ΑΘΗΝΩΝ             32.98

 

  222 ΑΣΤΕΡΙΟΥ             ΦΩΤΕΙΝΗ     ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΞΑΝΘΗΣ                ΡΟΔΟΠΗΣ            21.48

 

  223 ΑΤΖΕΜΗ               ΜΕΛΑΝΗ      ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ             8.25

 

  224 ΑΥΓΕΡΗΣ              ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΑΥΓΕΡ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ          Β  ΑΡΚΑΔΙΑΣ           15.49

 

  225 ΑΥΓΕΡΗΣ              ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΤΡΙΚΑΛΩΝ           65.51

 

  226 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ            ΑΝΑΤΟΛΗ     ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΞΑΝΘΗΣ                ΚΙΛΚΙΣ             51.31

 

  227 ΑΥΓΟΥΛΑ              ΔΗΜΗΤΡΑ     ΓΡΗΓΟ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΗΛΕΙΑΣ             86.09   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.5/Ε

 

  228 ΑΥΛΟΓΙΑΡΗ            ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΙΩΑΝΝ ΝΗΠΙΑΓ.           5-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             33.14

 

  229 ΑΦΕΝΔΡΑ              ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΑΡ ΙΩΑΝΝ ΑΓΓΛΙΚ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Γ  ΑΘΗΝΩΝ             55.56

 

  230 ΑΧΑΡΙΔΟΥ             ΜΑΡΙΑΝΘΗ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΕΒΡΟΥ              26.24

 

  231 ΑΧΥΡΙΔΗΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ     ΘΕΜΙΣ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΔΡΑΜΑΣ             35.75

 

  232 ΒΑΒΕΛΙΔΟΥ            ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ  ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΕΒΡΟΥ              41.06

 

  233 ΒΑΒΕΤΣΗ              ΣΟΦΙΑ       ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ AN. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ       ΚΔΑΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α  101.83   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  234 ΒΑΒΟΥΛΗ              ΕΥΡΥΔΙΚΗ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ. Δ/ΝΣΗ  ΑΘΗΝΩΝ          ΚΔΑΥ ΑΘΗΝΩΝ Δ         61.62   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   10

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  235 ΒΑΓΓΕΛΗΣ             ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ          ΑΡΤΑΣ              81.80

 

  236 ΒΑΓΓΗΣ               ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΠΡΕΒΕΖΑΣ           53.23

 

  237 ΒΑΓΕΝΑ               ΒΑΣΙΛΕΙΑ    ΘΕΟΔΩ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΚΟΖΑΝΗΣ            54.90

 

  238 ΒΑΓΕΝΑ               ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΙΩΑΝΝ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ          Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       12.24

 

  239 ΒΑΙΤΣΗΣ              ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΧΡΙΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             37.73

 

  240 ΒΑΚΑΛΗΣ              ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ   ΜΙΛΤΙ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Α  ΑΘΗΝΩΝ             40.39

 

  241 ΒΑΚΑΛΟΥΔΗ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΤΑΚΗΣ ΑΓΓΛΙΚ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             71.44

 

  242 ΒΑΛΑΣΙΑΔΗΣ           ΠΕΤΡΟΣ      ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΔΡΑΜΑΣ             65.38   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  243 ΒΑΛΗΣ                ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΑΛΕΞΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          Α  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         109.32

 

  244 ΒΑΛΙΑΚΑ              ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ          ΚΔΑΥ ΛΑΡΙΣΑΣ          78.24   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  245 ΒΑΛΛΑ                ΣΜΑΡΟΥΛΑ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             12.48

 

  246 ΒΑΛΥΡΑΚΗ             ΜΑΡΙΑ       ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ           Α  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        13.00

 

  247 ΒΑΜΒΑΚΑ              ΣΩΤΗΡΑ      ΓΡΗΓΟ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΚΟΖΑΝΗΣ            35.80

 

  248 ΒΑΜΒΟΥΡΑ             ΜΑΡΙΑΝΘΗ    ΓΕΩΡ  ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ           Α  ΛΕΣΒΟΥ             33.00

 

  249 ΒΑΜΠΟΥΛΑ             ΜΑΡΙΑ       ΚΩΝ/Ν ΝΗΠΙΑΓ.           3-Ο ΓΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ           Β  ΛΑΡΙΣΑΣ           118.75

 

  250 ΒΑΡΑΓΙΑΝΝΗ           ΓΕΩΡΓΙΑ     ΑΝΔΡΕ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ          Β  ΠΕΙΡΑΙΑ            14.33

 

  251 ΒΑΡΒΕΡΗΣ             ΛΑΖΑΡΟΣ     ΔΗΜΗΤ ΜΟΥΣΙΚ.           1-Ο ΓΡ.Π Ε Λ Λ Α Σ       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       31.50

 

  252 ΒΑΡΕΛΗ               ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        24.75

 

  253 ΒΑΡΖΑΚΑΚΟΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΝΙΚΟΛ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΚΕΡΚΥΡΑΣ           40.65

 

  254 ΒΑΡΙΟΖΙΔΗΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΠΑΝΤΕ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ             ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          25.58

 

  255 ΒΑΡΜΠΟΜΠΙΤΗ          ΑΝΝΑ        ΓΡΗΓΟ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΒΟΙΩΤΙΑΣ           16.16

 

  256 ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ             ΛΑΚΩΝΙΑΣ           58.56

 

  257 ΒΑΡΝΑΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΣΠΥΡΙ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΚΟΖΑΝΗΣ            Α  ΛΑΡΙΣΑΣ            77.63

 

  258 ΒΑΡΣΑΜΗΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ          Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       17.15

 

  259 ΒΑΣΑΛΟΣ              ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ   ΕΛΕΥΘ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             29.83

 

  260 ΒΑΣΙΛΑΚΟΓΛΟΥ         ΘΕΟΧΑΡΗΣ    ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΠΕΛΛΑΣ             40.49


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   11

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  261 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ            ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΠΟΛΥΚ ΔΑΣΚΑΛ.               ΓΡ.ΒΟΙΩΤΙΑΣ             ΒΟΙΩΤΙΑΣ           83.33   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.5/Ε

 

  262 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ            ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             18.16

 

  263 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΧΑΡΑΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             53.65   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  264 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ           ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΣΤΕΦΑ ΜΟΥΣΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ              ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ          24.99

 

  265 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ           ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΣΤΥΛΙ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΗΜΑΘΙΑΣ            40.74

 

  266 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             37.56

 

  267 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ          ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΣΤΥΛΙ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΒΟΙΩΤΙΑΣ              ΚΟΖΑΝΗΣ            31.89

 

  268 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΕΥΘΥΜ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΠΕΛΛΑΣ             29.00

 

  269 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ          ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ   ΒΑΣΙΛ ΑΓΓΛΙΚ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          42.78

 

  270 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ          ΓΕΩΡΓΙΑ     ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ             ΠΕΛΛΑΣ             31.85

 

  271 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ          ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΕΛΕΥΘ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             57.56   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  272 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ          ΣΟΦΙΑ       ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         35.83

 

  273 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            ΑΓΟΡΙΤΣΑ    ΣΠΥΡΙ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΤΡΙΚΑΛΩΝ           56.50

 

  274 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           7-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          30.97

 

  275 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            12.99

 

  276 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   14.25

 

  277 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            ΕΥΓΕΝΙΑ     ΣΩΤΗΡ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ          Β  ΠΕΙΡΑΙΑ            18.32

 

  278 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΠΕΛΛΑΣ             34.50

 

  279 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ            ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ          12.24

 

  280 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ         ΘΕΩΝΗ       ΙΩΑΝΝ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ          Β  ΠΕΙΡΑΙΑ             5.00

 

  281 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ         ΜΑΡΙΑ       ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             17.33

 

  282 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ         ΜΑΡΙΝΑ      ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ            Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        7.00

 

  283 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ         ΟΛΥΜΠΙΑ     ΕΥΘΥΜ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             43.07

 

  284 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ         ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  ΧΑΡΑΛ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΑΧΑΙΑΣ             34.49

 

  285 ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΘΕΟΔΟ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Β  ΑΘΗΝΩΝ             29.73

 

  286 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗ            ΣΟΦΙΑ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             26.99


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   12

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  287 ΒΑΣΜΑΤΖΙΔΟΥ          ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ   ΑΝΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ             8.33

 

  288 ΒΑΣΟΣ                ΣΩΤΗΡΙΟΣ    ΓΡΗΓΟ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Δ. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΘΗΝΩΝ            102.23

 

  289 ΒΑΣΟΥΡΗ              ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΓΕΩΡΓ ΑΓΓΛΙΚ.           1-Ο ΓΡ.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ         Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       48.29

 

  290 ΒΑΣΤΑΡΔΗ             ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ   ΑΝΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.Π Ε Λ Λ Α Σ          ΒΟΙΩΤΙΑΣ           18.16

 

  291 ΒΑΤΑΛΑ               ΕΥΣΕΒΙΑ     ΑΓΗΣΙ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             23.98

 

  292 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΕΥΑΓΓ ΜΟΥΣΙΚ.           1-Ο ΓΡ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ         Β  ΠΕΙΡΑΙΑ            56.08

 

  293 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ            ΙΣΙΔΩΡΑ     ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Ε Β Ρ Ο Υ           ΔΡΑΜΑΣ             42.16

 

  294 ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΥ           ΠΟΤΟΥΛΑ     ΑΝΔΡΕ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΚΩΝΙΑΣ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             29.00

 

  295 ΒΓΟΝΤΖΑ              ΜΑΡΙΑΝΑ     ΝΙΚΟΛ ΑΓΓΛΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             51.41

 

  296 ΒΕΖΑΣ                ΘΩΜΑΣ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Α Χ Α Ι Α Σ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             46.63

 

  297 ΒΕΖΥΡΗ               ΑΝΘΟΥΛΑ     ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             25.99

 

  298 ΒΕΖΥΡΙΔΟΥ            ΜΑΡΙΑ       ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΞΑΝΘΗΣ                ΠΕΛΛΑΣ             28.64

 

  299 ΒΕΚΙΟΥ               ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             65.30

 

  300 ΒΕΚΡΗ                ΑΡΓΥΡΩ      ΣΤΑΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            69.26   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  301 ΒΕΚΥΡΗ               ΣΤΕΛΛΑ      ΧΡΗΣΤ ΜΟΥΣΙΚ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             28.98

 

  302 ΒΕΛΕΝΤΣΑ             ΜΑΡΙΑ       ΜΙΧΑΗ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ            ΞΑΝΘΗΣ             25.97

 

  303 ΒΕΛΙΑΝΙΤΗΣ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΩΝΣΤ ΜΟΥΣΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             13.79

 

  304 ΒΕΛΙΟΣ               ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΝΙΚΟΛ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ            ΑΡΤΑΣ              54.41

 

  305 ΒΕΛΝΤΕ               ΑΘΑΝΑΣΙΑ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             16.00

 

  306 ΒΕΛΩΝΗ               ΜΑΡΙΑ       ΑΠΟΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΚΥΚΛΑΔΩΝ           17.00

 

  307 ΒΕΝΑΡΔΗ              ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             11.98

 

  308 ΒΕΝΕΚΑ               ΟΛΓΑ        ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             19.00

 

  309 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ           ΑΝΝΑ        ΕΜΜΑΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΒΟΙΩΤΙΑΣ           22.00

 

  310 ΒΕΝΙΕΡΑΚΗ            ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ  ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             17.99

 

  311 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ          ΓΕΩΡΓΙΑ     ΧΡΗΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ          Γ  ΑΘΗΝΩΝ             24.00

 

  312 ΒΕΡΓΑΔΟΥ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            14.15


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   13

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  313 ΒΕΡΓΑΔΟΥ             ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΓΕΩΡΓ ΜΟΥΣΙΚ.           5-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             21.82

 

  314 ΒΕΡΓΗ                ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Δ  ΑΘΗΝΩΝ             42.50

 

  315 ΒΕΡΓΗ                ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΓΕΩΡΓ ΑΓΓΛΙΚ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             57.74

 

  316 ΒΕΡΓΟΣ               ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Δ. ΑΘΗΝΩΝ           ΕΥΒΟΙΑΣ            98.61

 

  317 ΒΕΡΓΟΥ               ΔΙΑΛΕΧΤΗ    ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΚΟΖΑΝΗΣ              ΓΡΕΒΕΝΑ            52.80

 

  318 ΒΕΡΡΑ                ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΑΝΤΩΝ ΜΟΥΣΙΚ.           3-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       55.26

 

  319 ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΥ        ΕΙΡΗΝΗ      ΑΝΑΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.           6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       13.00

 

  320 ΒΕΡΥΒΑΚΗ             ΜΑΡΙΑ       ΘΕΟΔΩ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        9.74

 

  321 ΒΗΤΑ                 ΧΡΥΣΟΥΛΑ    ΣΤΕΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΒΟΙΩΤΙΑΣ           12.91

 

  322 ΒΗΧΟΥ                ΣΟΦΙΑ       ΜΑΝΟΥ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            10.99

 

  323 ΒΙΓΛΑΚΗ              ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ΙΩΣΗΦ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ         Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            15.66

 

  324 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ           ΣΟΦΙΑ       ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           7-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             76.73   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  325 ΒΙΤΣΑ                ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΡΟΔΟΠΗΣ              ΕΒΡΟΥ             122.74

 

  326 ΒΙΤΣΑΚΗ              ΖΩΗ         ΧΑΡΑΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          Β  ΑΘΗΝΩΝ             38.99

 

  327 ΒΙΤΤΩΡΗ              ΣΟΦΙΑ       ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             29.99

 

  328 ΒΛΑΖΑΚΗ              ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΣΤΑΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            41.00

 

  329 ΒΛΑΝΔΟΣ              ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΓΕΩΡΓ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  Η Λ Ε Ι Α Σ        Γ  ΠΕΙΡΑΙΑ            68.10

 

  330 ΒΛΑΝΤΗ               ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ  ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       10.00

 

  331 ΒΛΑΣΣΑ               ΜΑΡΙΝΑ      ΠΑΝΟΣ ΝΗΠΙΑΓ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       15.50

 

  332 ΒΛΑΧΑΚΗ              ΚΛΕΑΝΘΗ     ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ. Δ/ΝΣΗ  ΑΘΗΝΩΝ             ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          95.13

 

  333 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Γ  ΛΑΡΙΣΑΣ            86.98

 

  334 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ          ΕΛΕΝΗ       ΗΡΑΚΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Γ  ΑΘΗΝΩΝ             12.25

 

  335 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ          ΜΑΡΙΑ       ΓΕΩΡΓ ΑΓΓΛΙΚ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΑΧΑΙΑΣ             45.39

 

  336 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ          ΜΑΡΙΑ       ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΚΑΒΑΛΑΣ              ΕΒΡΟΥ             121.63

 

  337 ΒΛΑΧΟΛΙΑ             ΕΛΕΝΗ       ΔΗΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  Λ Ε Σ Β Ο Υ           ΛΑΚΩΝΙΑΣ           18.82

 

  338 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ           ΣΕΡΡΩΝ             44.00


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   14

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  339 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ          ΜΑΡΙΑ       ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΠΕΛΛΑΣ             28.14

 

  340 ΒΛΑΧΟΣ               ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ            ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   26.99

 

  341 ΒΛΑΧΟΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΠΕΛΛΑΣ             24.74

 

  342 ΒΛΑΧΟΥ               ΑΓΑΠΗ       ΟΜΗΡΟ ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       63.83

 

  343 ΒΛΑΧΟΥ               ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             64.96

 

  344 ΒΛΑΧΟΥ               ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ   ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             18.24

 

  345 ΒΛΑΧΟΥ               ΓΕΩΡΓΙΑ     ΣΤΕΦΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΕΥΚΑΔΑΣ              ΛΕΥΚΑΔΑΣ           55.39   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  346 ΒΛΑΧΟΥ               ΕΛΕΝΗ       ΗΡΑΚΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       86.96   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  347 ΒΛΑΧΟΥ               ΕΥΔΟΞΙΑ     ΣΤΕΦΑ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             46.82

 

  348 ΒΛΑΧΟΥ               ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ   ΧΡΙΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Α  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          90.06

 

  349 ΒΛΑΧΟΥ               ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΣΠΥΡΙ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             28.24

 

  350 ΒΛΑΧΟΥ               ΠΟΛΥΞΕΝΗ    ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          20.32   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  351 ΒΛΙΩΡΑ               ΕΛΕΝΗ       ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             14.82

 

  352 ΒΛΙΩΡΑ               ΣΤΥΛΙΑΝΗ    ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ         Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          51.82

 

  353 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΗΛΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ              ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         36.00

 

  354 ΒΟΛΠΑΝΟΥ             ΑΝΝΑ        ΔΗΜΗΤ ΜΟΥΣΙΚ.           3-Ο ΓΡ.ΚΑΒΑΛΑΣ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             11.08

 

  355 ΒΟΤΣΙΟΥ              ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΚΟΖΑΝΗΣ            34.66

 

  356 ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΔΡΑΚΟ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             28.65

 

  357 ΒΟΥΔΟΝΑΡΑΣ           ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       79.72

 

  358 ΒΟΥΔΟΥΡΗ             ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΝΙΚΗΦ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       22.57

 

  359 ΒΟΥΔΟΥΡΗ             ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΧΡΗΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ            ΚΟΖΑΝΗΣ            35.05

 

  360 ΒΟΥΖΑ                ΜΑΡΙΑ       ΘΩΜΑΣ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ             ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ         70.99

 

  361 ΒΟΥΚΑΤΑ              ΜΑΡΙΑΝΝΑ    ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΞΑΝΘΗΣ             23.41

 

  362 ΒΟΥΚΑΤΑΣ             ΒΑΙΟΣ       ΔΗΜΗΤ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΕΥΒΟΙΑΣ            40.02

 

  363 ΒΟΥΛΑΓΚΑ             ΓΛΥΚΕΡΙΑ    ΣΤΕΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ              ΕΥΒΟΙΑΣ            22.15

 

  364 ΒΟΥΛΓΑΡΗ             ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν       Α  ΑΘΗΝΩΝ             13.15


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   15

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  365 ΒΟΥΛΓΑΡΗ             ΠΗΝΕΛΟΠΗ    ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ           Β  ΛΑΡΙΣΑΣ           123.86

 

  366 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ            ΘΕΟΦΑΝΗΣ    ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ         Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ      124.31

 

  367 ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ       ΓΕΩΡΓΙΑ     ΚΩΝ/Ν ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         3-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            14.66

 

  368 ΒΟΥΛΙΒΑΣΗ            ΕΛΙΣΑΒΕΤ    ΙΩΑΝΝ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ           ΠΕΛΛΑΣ             87.74

 

  369 ΒΟΥΝΑΤΣΟΥ            ΜΥΡΣΙΝΗ     ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ       Α  ΛΕΣΒΟΥ             46.16

 

  370 ΒΟΥΝΙΣΕΑ             ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΣΤΑΥΡ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            41.63

 

  371 ΒΟΥΡΒΟΥΛΗ            ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             29.74

 

  372 ΒΟΥΡΒΟΥΛΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        ΚΔΑΥ ΑΘΗΝΩΝ Δ         60.98   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  373 ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗ           ΠΟΛΥΝΙΚΗ    ΒΑΣΙΛ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ         Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            14.83

 

  374 ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗ  ΚΑΛΗ ΠΟΛΥΑΝ ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             90.64

 

  375 ΒΟΥΤΥΡΗΣ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Β  ΛΕΣΒΟΥ             41.41

 

  376 ΒΡΑΝΑΚΗ              ΣΤΥΛΙΑΝΗ    ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ              ΡΕΘΥΜΝΟΥ           24.39

 

  377 ΒΡΑΝΤΣΗ              ΑΓΑΠΗ       ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          25.64

 

  378 ΒΡΑΝΤΣΗ              ΓΕΩΡΓΙΑ     ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Χ Α Ν Ι Ω Ν        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       31.40

 

  379 ΒΡΑΧΝΟΥΛΑ            ΕΥΔΟΚΙΑ     ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           7-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΠΡΕΒΕΖΑΣ           92.97

 

  380 ΒΡΕΤΤΟΥ              ΜΑΡΙΑ       ΕΥΣΤΑ ΝΗΠΙΑΓ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            10.74

 

  381 ΒΡΟΥΤΣΗ              ΚΥΡΙΑΚΗ     ΑΝΔΡΕ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             36.76

 

  382 ΒΡΥΝΙΩΤΗ             ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             76.23

 

  383 ΒΥΖΙΩΤΗΣ             ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ  ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ        Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ      118.16

 

  384 ΒΥΡΛΙΟΥ              ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ   ΠΕΤΡΟ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΒΟΙΩΤΙΑΣ              ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ         36.33

 

  385 ΒΩΒΟΥ                ΔΗΜΗΤΡΑ     ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Β  ΑΘΗΝΩΝ             29.75

 

  386 ΓIΑΝΝΟΥΛΗ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΑΝΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ            ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   62.40

 

  387 ΓΑΒΑΛΑ               ΕΙΡΗΝΗ      ΣΤΕΦΑ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             27.00

 

  388 ΓΑΒΑΛΑ               ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΑΝΑΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             17.74

 

  389 ΓΑΒΑΛΙΔΗΣ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΝΕΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΕΒΡΟΥ              19.91

 

  390 ΓΑΒΡΑ                ΙΩΑΝΝΑ      ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             54.21


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   16

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  391 ΓΑΒΡΙΗΛ              ΔΗΜΗΤΡΑ     ΧΑΡΑΛ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             72.55   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  392 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Γ  ΑΘΗΝΩΝ              4.99

 

  393 ΓΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      ΜΑΡΙΑ       ΣΤΑΜΑ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             46.32

 

  394 ΓΑΛΑΖΙΟΥ             ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΘΕΟΚΛ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             32.16

 

  395 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ            ΜΑΡΙΑ       ΔΗΜΗΤ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  Χ Ι Ο Υ               ΞΑΝΘΗΣ             19.32

 

  396 ΓΑΛΑΝΑ               ΝΙΚΟΛΕΤΑ    ΗΛΙΑΣ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             31.83

 

  397 ΓΑΛΑΝΑΚΗ             ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ   ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            15.99

 

  398 ΓΑΛΑΝΗ               ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΚΩΝ/Ν ΝΗΠΙΑΓ.           5-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             46.50

 

  399 ΓΑΛΑΝΗ               ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          65.41

 

  400 ΓΑΛΑΝΗ               ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΣΩΤΗΡ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         Γ  ΑΘΗΝΩΝ             17.25

 

  401 ΓΑΛΑΝΗ               ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΠΕΤΡΟ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΚΟΖΑΝΗΣ              ΓΡΕΒΕΝΑ            45.15

 

  402 ΓΑΛΑΝΗ               ΕΥΘΑΛΙΑ     ΑΛΕΞΑ ΝΗΠΙΑΓ.           3-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       72.23

 

  403 ΓΑΛΑΝΗ               ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ           Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       13.49

 

  404 ΓΑΛΑΝΗ               ΠΑΓΩΝΑ      ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             25.49

 

  405 ΓΑΛΑΝΗ               ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ  ΚΛΕΑΡ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΠΡΕΒΕΖΑΣ           45.27

 

  406 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             15.75

 

  407 ΓΑΛΑΝΟΥ              ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΧΡΗΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.Π Ε Λ Λ Α Σ       Ε  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       45.48

 

  408 ΓΑΛΑΡΙΝΙΩΤΗΣ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       10.66

 

  409 ΓΑΛΑΤΑ               ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΚΩΝΙΑΣ           Β  ΑΘΗΝΩΝ             26.16

 

  410 ΓΑΛΛΗ                ΟΛΓΑ        ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ            ΚΟΖΑΝΗΣ            33.66

 

  411 ΓΑΛΟΓΑΥΡΟΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΕΛΕΥΘ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΩΚΙΔΑΣ               ΚΟΖΑΝΗΣ            54.32

 

  412 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ            ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             10.97

 

  413 ΓΑΝΩΤΗΣ              ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Α  ΑΘΗΝΩΝ             44.25

 

  414 ΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ           ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΚΥΡΙΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΣΕΡΡΩΝ             55.00

 

  415 ΓΑΡΟΥΦΑΣ             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΖΗΣΗΣ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       76.89

 

  416 ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗ           ΘΕΜΙΣ       ΕΜΜΑΝ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ           Β  ΑΘΗΝΩΝ             51.24


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   17

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  417 ΓΑΡΥΦΑΛΟΥ            ΕΛΕΝΗ       ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ          Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        9.25

 

  418 ΓΑΣΠΑΡΗ              ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ   ΣΤΑΥΡ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ              ΕΥΒΟΙΑΣ            13.99

 

  419 ΓΑΤΣΙΟΣ              ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΖΗΣΗΣ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ             ΤΡΙΚΑΛΩΝ           57.36

 

  420 ΓΑΤΣΟΣ               ΧΡΗΣΤΟΣ     ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       60.46   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  421 ΓΑΤΣΟΥΛΗ             ΣΟΦΙΑ       ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            35.56

 

  422 ΓΕΛΑΝΤΖΗ             ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΒΑΣΙΛ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          81.73

 

  423 ΓΕΛΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ        ΜΑΡΙΑ       ΑΝΑΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             29.82

 

  424 ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ            ΧΡΗΣΤΟΣ     ΕΥΑΓΓ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        42.80

 

  425 ΓΕΡΑΚΑΡΗ             ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΠΕΛΛΑΣ             45.57

 

  426 ΓΕΡΑΚΟΥΔΗ            ΜΑΡΙΑ       ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Γ  ΑΘΗΝΩΝ             21.83

 

  427 ΓΕΡΑΡΔΗ              ΕΙΡΗΝΗ-ΠΑΝΑ ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          ΚΔΑΥ ΑΘΗΝΩΝ Δ         21.25   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  428 ΓΕΡΑΡΔΗ              ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ΑΝΑΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             56.08   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  429 ΓΕΡΑΣΗ               ΦΙΛΛΟΜΗΛΑ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΚΟΖΑΝΗΣ            49.65

 

  430 ΓΕΡΓΑΤΣΟΥΛΗΣ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Β. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            64.31

 

  431 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ            ΕΥΓΕΝΙΑ     ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.           3-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       67.58

 

  432 ΓΕΡΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗ        ΚΥΡΙΑΚΗ     ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ             ΕΥΒΟΙΑΣ            14.99

 

  433 ΓΕΡΟΥΚΑΛΗ            ΑΣΗΜΙΝΑ     ΠΑΥΛΟ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ        Δ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ          62.81

 

  434 ΓΕΡΟΥΚΗ              ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ   ΘΡΑΣΥ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ                ΡΕΘΥΜΝΟΥ           39.63

 

  435 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΘΕΟΔΩ ΔΑΣΚΑΛ.               ΓΡ.ΒΟΙΩΤΙΑΣ             ΚΟΖΑΝΗΣ            33.57

 

  436 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ       ΧΡΥΣΟΥΛΑ    ΣΤΑΥΡ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             37.07

 

  437 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        7.75

 

  438 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ           ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.               ΓΡ.ΒΟΙΩΤΙΑΣ             ΒΟΙΩΤΙΑΣ          105.80   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  439 ΓΕΩΡΓΗ               ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΒΟΙΩΤΙΑΣ           17.50

 

  440 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΔΗΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΠΕΛΛΑΣ             26.74

 

  441 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ           ΓΕΩΡΓΙΑ     ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΒΟΙΑΣ               ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         30.98

 

  442 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ           ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ   ΜΕΝΕΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ           Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       16.66


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   18

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  443 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ           ΕΜΟΡΦΙΛΗ    ΕΥΚΛΕ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       46.83   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  444 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ           ΙΩΑΝΝΑ      ΚΟΣΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         34.23

 

  445 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ           ΜΕΝΕΞΙΑ     ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             19.32

 

  446 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ           ΣΗΜΕΛΑ      ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΠΕΛΛΑΣ             26.15

 

  447 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ           ΧΡΥΣΟΥΛΑ    ΠΑΣΧΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΕΒΡΟΥ              36.98

 

  448 ΓΕΩΡΓΙΛΑΚΗ           ΜΑΡΙΑ       ΔΙΟΝΥ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            19.33

 

  449 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ     ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ         125.98

 

  450 ΓΕΩΡΓΙΟΥ             ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΜΑΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Κ Ι Λ Κ Ι Σ           ΣΕΡΡΩΝ             40.91

 

  451 ΓΕΩΡΓΙΟΥ             ΕΛΙΣΑΒΕΤ    ΜΙΧΑΗ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          35.81

 

  452 ΓΕΩΡΓΙΟΥ             ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ             ΠΕΛΛΑΣ             30.90

 

  453 ΓΕΩΡΓΙΟΥ             ΘΕΟΛΟΓΙΑ    ΜΙΧΑΗ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             39.97

 

  454 ΓΕΩΡΓΙΟΥ             ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Α  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         101.14

 

  455 ΓΕΩΡΓΙΟΥ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ  ΣΩΤΗΡ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       24.39

 

  456 ΓΕΩΡΓΙΟΥ             ΝΕΚΤΑΡΙΑΝΝΑ ΝΙΚΗΤ ΜΟΥΣΙΚ.           5-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             26.66

 

  457 ΓΕΩΡΓΙΟΥ             ΠΗΝΕΛΟΠΗ    ΔΗΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             20.07

 

  458 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ         ΑΝΤΩΝΙΟΣ    ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          33.82

 

  459 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.Α Χ Α Ι Α Σ       ΚΔΑΥ ΑΧΑΙΑΣ          113.16   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  460 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ         ΑΘΑΝΑΣΙΑ    ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ          12.99

 

  461 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ         ΠΗΓΗ        ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Δ  ΑΘΗΝΩΝ             41.00

 

  462 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ         ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛ ΕΥΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            62.70

 

  463 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΠΑΝΑΓ ΑΓΓΛΙΚ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν       Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            51.58

 

  464 ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ            ΜΑΡΙΑ       ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ            Α  ΑΘΗΝΩΝ             19.00

 

  465 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ            ΞΑΝΘΗ       ΑΠΟΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΛΕΣΒΟΥ             23.49

 

  466 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ            ΔΗΜΗΤΡΑ     ΧΡΗΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            27.15

 

  467 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Γ  ΛΑΡΙΣΑΣ            95.40

 

  468 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ           ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛ ΑΓΗΣΙ ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             40.79


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   19

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  469 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ           ΧΡΗΣΤΟΣ     ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             75.68

 

  470 ΓΙΑΒΡΟΓΛΟΥ           ΛΑΟΥΡΑ      ΜΙΧΑΗ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       14.74

 

  471 ΓΙΑΓΚΟΓΛΟΥ           ΔΗΜΗΤΡΑ     ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΠΕΛΛΑΣ             19.56

 

  472 ΓΙΑΓΚΟΖΙΔΟΥ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΕΛΕΥΘ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         31.66

 

  473 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       39.87

 

  474 ΓΙΑΚΟΥΜΗ             ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΙΑΚΩΒ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             39.98

 

  475 ΓΙΑΚΟΥΜΗ             ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ   ΣΤΑΥΡ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            14.33

 

  476 ΓΙΑΛΑΜΑΣ             ΜΑΡΙΟΣ      ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ           7.00

 

  477 ΓΙΑΛΕΛΗ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΠΑΝΑΓ ΑΓΓΛΙΚ.           5-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΛΑΚΩΝΙΑΣ           78.47

 

  478 ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗ          ΜΑΡΙΑ       ΔΑΜΙΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          68.83

 

  479 ΓΙΑΜΑ                ΜΑΡΙΑ       ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΕΥΒΟΙΑΣ             7.75

 

  480 ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          85.96   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  481 ΓΙΑΝΕΛΛΗΣ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Β. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΛΕΣΒΟΥ             66.64   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  482 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΚΩΝΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ        Α  ΑΡΚΑΔΙΑΣ           32.00

 

  483 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Γ  ΑΘΗΝΩΝ             11.91

 

  484 ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ            ΘΕΟΔΩΡΟΣ    ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   35.99

 

  485 ΓΙΑΝΝΑΚΗ             ΜΑΡΙΝΑ      ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             36.81

 

  486 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ          ΕΛΕΝΗ       ΑΝΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ              ΡΟΔΟΠΗΣ             6.99

 

  487 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ          ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   ΕΥΣΤΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΞΑΝΘΗΣ             23.15

 

  488 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ       ΠΑΝΤΕΛΗΣ    ΦΩΤΙΟ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ          58.07

 

  489 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ       ΑΘΑΝΑΣΙΑ    ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             28.74

 

  490 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ       ΜΑΡΙΑ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΚΟΖΑΝΗΣ            32.73

 

  491 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ       ΟΛΥΜΠΙΑ     ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΗΛΕΙΑΣ             17.00

 

  492 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           7-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΑΧΑΙΑΣ             28.56

 

  493 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ            ΑΡΕΤΟΥΣΑ    ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ             9.00

 

  494 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ            ΓΕΩΡΓΙΑ     ΑΧΙΛΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΕΥΒΟΙΑΣ            31.25


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   20

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  495 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΠΕΛΛΑΣ             27.65

 

  496 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑ         ΕΛΕΝΗ       ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ              ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ           9.00

 

  497 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ           ΑΝΝΑ        ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Δ. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             66.22   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  498 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ       ΦΩΤΕΙΝΗ     ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΑΧΑΙΑΣ             13.00

 

  499 ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥΔΗ         ΕΛΕΝΗ       ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΣΕΡΡΩΝ             49.56

 

  500 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΙΩΑΝΝ ΜΟΥΣΙΚ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             27.14

 

  501 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ         ΘΕΟΔΩΡΟΣ    ΕΛΕΥΘ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   17.65

 

  502 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ     ΣΤΕΦΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ. Δ/ΝΣΗ  ΑΘΗΝΩΝ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             89.63

 

  503 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΚΩΝΣΤ ΑΓΓΛΙΚ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Γ  ΠΕΙΡΑΙΑ            10.75

 

  504 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΑΝΘΗ        ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       29.49

 

  505 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΑΡΓΥΡΩ      ΗΛΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             13.49

 

  506 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΕΛΕΝΗ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΑΧΑΙΑΣ             21.57

 

  507 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             74.14

 

  508 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ          12.00

 

  509 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΜΑΡΙΑ       ΓΡΗΓΟ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΛΕΣΒΟΥ             18.99

 

  510 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΣΕΒΑΣΤΗ     ΠΑΝΤΕ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Α  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          93.90

 

  511 ΓΙΑΝΝΟΤΑΚΗ           ΒΑΙΑ        ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ             ΤΡΙΚΑΛΩΝ           63.22

 

  512 ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ           ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             35.24

 

  513 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ          ΕΛΕΝΗ       ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             52.81

 

  514 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ          ΜΑΡΙΛΕΝΑ    ΦΩΚΙΩ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             14.32

 

  515 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΟΥ         ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΙΩΑΝΝ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  Χ Ι Ο Υ            Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            17.63

 

  516 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΟΖΑΝΗΣ            ΚΔΑΥ ΚΟΖΑΝΗΣ          18.40   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  517 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ            ΣΟΦΙΑ       ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΔΡΑΜΑΣ             32.97

 

  518 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ           ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ   ΑΝΔΡΕ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΑΧΑΙΑΣ             45.74

 

  519 ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΟΥ         ΣΟΦΙΑ       ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ             ΠΕΛΛΑΣ             31.13

 

  520 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ      ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ  ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             21.00


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   21

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  521 ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ      ΑΥΓΗ        ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       66.97

 

  522 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ          ΕΥΡΙΔΙΚΗ    ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          Β  ΑΘΗΝΩΝ             51.21

 

  523 ΓΙΑΣΕΜΑΚΗ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΝΑΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       66.05

 

  524 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ        ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΗΜΑΘΙΑΣ            92.67

 

  525 ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΗΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ     ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ       Α  ΛΕΣΒΟΥ             59.09

 

  526 ΓΙΟΚΑΛΑ              ΘΕΟΠΙΣΤΗ    ΔΗΜΗΤ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΡΟΔΟΠΗΣ            45.32

 

  527 ΓΙΟΥΛΑΚΗ             ΕΛΕΝΗ       ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          78.79   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  528 ΓΙΟΥΡΓΑ              ΣΟΦΙΑ       ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Κ Ι Λ Κ Ι Σ           ΣΕΡΡΩΝ             40.98

 

  529 ΓΙΟΥΤΛΑΚΗΣ           ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             68.65   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  530 ΓΙΤΣΑ                ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ              ΒΟΙΩΤΙΑΣ            8.00

 

  531 ΓΙΩΤΗ                ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΦΙΛΙΠ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  Α Ρ Τ Α Σ             ΑΡΤΑΣ             129.56   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  532 ΓΚΑΒΟΥΝΟΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΣΤΥΛΙ ΔΑΣΚΑΛ.           ΓΡ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ                ΕΒΡΟΥ             109.64

 

  533 ΓΚΑΓΚΟΣΗ             ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.               ΓΡ.ΒΟΙΩΤΙΑΣ             ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          40.48

 

  534 ΓΚΑΙΤΑΝΤΖΑΚΗ         ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ             ΑΧΑΙΑΣ             71.07

 

  535 ΓΚΑΚΟΥΔΗΣ            ΚΑΝΑΚΗΣ     ΔΗΜΗΤ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         6-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΕΒΡΟΥ              40.81

 

  536 ΓΚΑΛΑΠΗΣ             ΚΥΡΙΑΚΟΣ    ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΔΡΑΜΑΣ             38.75

 

  537 ΓΚΑΝΑΤΣΟΥ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΚΩΝ/Ν ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ             ΒΟΙΩΤΙΑΣ           23.15

 

  538 ΓΚΑΝΑΤΣΟΥΛΑ          ΑΦΡΟΔΙΤΗ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΑΧΑΙΑΣ             13.49

 

  539 ΓΚΑΝΤΑΡΑΣ            ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ AN. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ       ΚΔΑΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α  117.08   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  540 ΓΚΑΡΑΜΕΤΣΗ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΧΡΗΣΤ ΑΓΓΛΙΚ.           2-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             66.95

 

  541 ΓΚΑΡΔΙΑΚΟΥ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             44.90

 

  542 ΓΚΑΡΕΤΣΟΥ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             24.75

 

  543 ΓΚΑΡΟΥ               ΧΡΥΣΟΥΛΑ    ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΞΑΝΘΗΣ             Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       69.49

 

  544 ΓΚΑΤΖΙΑ              ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΗΜΑΘΙΑΣ            39.32

 

  545 ΓΚΑΤΖΩΝΗ             ΔΑΝΑΗ       ΦΩΤΙΟ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             27.73

 

  546 ΓΚΕΚΑΣ               ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ             ΗΜΑΘΙΑΣ            38.80


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   22

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  547 ΓΚΕΚΑΣ               ΣΩΤΗΡΙΟΣ    ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          64.04

 

  548 ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΣ          ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΠΙΕΡΙΑΣ               ΠΙΕΡΙΑΣ           116.22

 

  549 ΓΚΕΛΗ                ΜΑΡΙΑ       ΕΥΘΥΜ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ         Α  ΑΡΚΑΔΙΑΣ           23.98

 

  550 ΓΚΕΛΗΣ               ΧΡΗΣΤΟΣ     ΘΩΜΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ         Α  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ         104.48

 

  551 ΓΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗ         ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΣΠΥΡΙ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΒΟΙΩΤΙΑΣ           42.33

 

  552 ΓΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗ         ΓΡΑΜΜΑΤΙΑ   ΑΡΙΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ         20.23

 

  553 ΓΚΙΑΦΗ               ΟΛΓΑ        ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   54.14

 

  554 ΓΚΙΚΑ                ΓΛΥΚΕΡΙΑ    ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          46.78

 

  555 ΓΚΙΚΑ                ΕΛΕΝΗ       ΣΤΑΜΑ ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΑΧΑΙΑΣ             66.31

 

  556 ΓΚΙΚΑ                ΕΛΕΝΗ       ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       14.91

 

  557 ΓΚΙΚΑ                ΜΑΡΙΑ       ΘΕΟΦΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΔΡΑΜΑΣ             32.98

 

  558 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΥ          ΟΥΡΑΝΙΑ     ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             28.79

 

  559 ΓΚΙΝΗΣ               ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ        174.32

 

  560 ΓΚΙΝΤΖΙΡΗ            ΕΛΕΝΗ       ΧΑΡΑΛ ΜΟΥΣΙΚ.           2-Ο ΓΡ. Β. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       37.10

 

  561 ΓΚΙΟΚΑΣ              ΙΩΑΝΝΗΣ     ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΒΟΙΩΤΙΑΣ           16.75

 

  562 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ            ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΚΟΣΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΗΜΑΘΙΑΣ            45.05

 

  563 ΓΚΙΡΓΚΙΝΟΥΔΗΣ        ΠΑΣΧΑΛΗΣ    ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             51.09   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  564 ΓΚΙΡΕΜΕΖΗΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΣΠΥΡΙ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Α Ρ Τ Α Σ             ΤΡΙΚΑΛΩΝ           56.73

 

  565 ΓΚΙΩΖΟΥ              ΕΛΕΝΗ       ΦΡΑΝΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            27.99

 

  566 ΓΚΙΩΝΗΣ              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ          Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       13.00

 

  567 ΓΚΛΑΡΝΕΤΑΤΖΗ         ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΑΝΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΣΕΡΡΩΝ             66.06

 

  568 ΓΚΛΙΑΡΑ              ΕΛΕΝΗ       ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΕΒΡΟΥ              24.00

 

  569 ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ            ΓΕΩΡΓΙΑ     ΑΛΕΞΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Δ. ΑΘΗΝΩΝ           ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ          82.91

 

  570 ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ            ΘΑΛΕΙΑ      ΑΣΤΕΡ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Β  ΛΕΣΒΟΥ             82.11

 

  571 ΓΚΟΛΦΗ-ΠΑΝΤΟΥΛΑ      ΕΥΜΟΡΦΙΑ    ΑΝΔΡΕ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          38.16

 

  572 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ       ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΔΙΑΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ             9.75


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   23

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  573 ΓΚΟΝΗΣ               ΧΡΗΣΤΟΣ     ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         Α  ΑΘΗΝΩΝ             39.00

 

  574 ΓΚΟΝΟΥ               ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Δ. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             67.97

 

  575 ΓΚΟΝΤΙΑ              ΘΕΟΠΙΣΤΗ    ΘΕΟΔΟ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            13.00

 

  576 ΓΚΟΡΑΤΣΑ             ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   11.75

 

  577 ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ           ΣΥΜΕΩΝ      ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ          ΚΔΑΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ  88.49   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  578 ΓΚΟΤΖΙΑ              ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΕΥΒΟΙΑΣ            26.07

 

  579 ΓΚΟΤΖΙΑ              ΕΥΓΕΝΙΑ     ΑΠΟΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ             ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ         56.66

 

  580 ΓΚΟΤΣΗ               ΑΘΗΝΑ       ΠΑΝΑΓ ΝΗΠΙΑΓ.           3-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             28.80

 

  581 ΓΚΟΥΒΑ               ΓΛΥΚΕΡΙΑ    ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             27.73

 

  582 ΓΚΟΥΒΑΣ              ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       49.24

 

  583 ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            20.49

 

  584 ΓΚΟΥΒΡΑ              ΜΑΡΙΑ       ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             70.79   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  585 ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΥ          ΛΕΜΟΝΙΑ     ΠΑΝΑΓ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             48.12

 

  586 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΙΔΟΥ        ΕΙΡΗΝΗ      ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΠΕΛΛΑΣ             25.30

 

  587 ΓΚΟΥΛΙΑΚΟΣ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΧΡΗΣΤ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         2-Ο ΓΡ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ             ΚΕΡΚΥΡΑΣ           33.96

 

  588 ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ           ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             16.72

 

  589 ΓΚΟΥΜΑ               ΕΥΑΓΓΕΛΗ    ΠΑΝΑΓ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ            ΓΡΕΒΕΝΑ            64.07

 

  590 ΓΚΟΥΜΠΛΙΑ            ΓΕΩΡΓΙΑ     ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΩΚΙΔΑΣ               ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          66.31

 

  591 ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΚΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ        Γ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          37.31

 

  592 ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑ           ΦΩΤΕΙΝΗ     ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Α  ΛΑΡΙΣΑΣ            81.31   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  593 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΣΤΕΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             11.74

 

  594 ΓΚΟΥΡΟΜΙΧΟΥ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΜΕΛΑΣ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ           ΚΟΖΑΝΗΣ            37.82

 

  595 ΓΚΟΥΣΚΟΥ             ΔΙΟΝΥΣΙΑ    ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Γ  ΑΘΗΝΩΝ              3.00

 

  596 ΓΚΟΥΤΕΛΑ             ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Β. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       22.57

 

  597 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑ         ΜΑΡΙΝΑ      ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΚΟΖΑΝΗΣ            35.74

 

  598 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ              ΚΟΖΑΝΗΣ            37.12


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   24

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  599 ΓΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΙΔΗΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΑΒΑΛΑΣ              ΣΕΡΡΩΝ             52.53

 

  600 ΓΚΡΕΚΑΣ              ΛΑΜΠΡΟΣ     ΑΠΟΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             30.00

 

  601 ΓΚΡΕΚΟΥ              ΑΝΤΩΝΙΑ     ΕΥΑΓΓ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       49.48   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  602 ΓΚΡΕΟΥΣΙΩΤΗΣ         ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             22.40

 

  603 ΓΚΡΙΛΑΣ              ΙΩΑΝΝΗΣ     ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             39.46

 

  604 ΓΚΡΙΝΙΑΡΗ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ          Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        20.00

 

  605 ΓΛΟΥΦΤΣΙΟΣ           ΘΩΜΑΣ       ΣΤΑΥΡ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΑΒΑΛΑΣ              ΣΕΡΡΩΝ             41.16

 

  606 ΓΛΥΜΗ                ΕΥΣΤΑΘΙΑ    ΚΩΝΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   27.00

 

  607 ΓΛΥΜΙΤΣΑ             ΕΥΘΥΜΙΑ     ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             20.41

 

  608 ΓΟΝΙΔΑΚΗΣ            ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ             ΕΥΒΟΙΑΣ            32.70

 

  609 ΓΟΝΤΙΚΑ              ΕΛΕΝΗ       ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Α  ΑΡΚΑΔΙΑΣ           29.00

 

  610 ΓΟΡΑΝΙΤΟΥ            ΓΕΩΡΓΙΑ     ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             23.57

 

  611 ΓΟΡΓΟΝΟΠΟΥΛΟΥ        ΖΑΦΕΙΡΩ     ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Γ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          68.94

 

  612 ΓΟΥΔΑ                ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ΔΗΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       80.97

 

  613 ΓΟΥΛΑ                ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΑΧΑΙΑΣ             19.00

 

  614 ΓΟΥΛΑΣ               ΦΩΤΙΟΣ      ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             20.57

 

  615 ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΥ           ΑΣΗΜΙΝΑ     ΓΕΩΡΓ ΜΟΥΣΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΒΟΙΑΣ            Α  ΑΘΗΝΩΝ             23.49

 

  616 ΓΟΥΝΑΡΗ              ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΔΙΟΝΥ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       23.34

 

  617 ΓΟΥΠΟΣ               ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΚΟΖΑΝΗΣ            41.16

 

  618 ΓΟΥΡΓΙΩΤΟΥ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΣΤΕΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΞΑΝΘΗΣ             29.16

 

  619 ΓΟΥΡΝΙΚΗ             ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ   ΑΣΤΕΡ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΣΕΡΡΩΝ             56.21

 

  620 ΓΟΥΣΙΟΣ              ΣΤΕΡΓΙΟΣ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΒΟΙΩΤΙΑΣ           28.74

 

  621 ΓΡΑΙΚΟΥ              ΧΡΥΣΑΥΓΗ    ΝΕΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΛΩΡΙΝΑΣ           Ε  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       55.15

 

  622 ΓΡΑΤΣΙΑ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ     ΚΥΡΙΑΚΗ     ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            25.25

 

  623 ΓΡΑΤΣΟΣ              ΣΠΥΡΟΣ      ΠΑΡΑΣ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            46.00   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.5/Ε

 

  624 ΓΡΑΤΣΩΝΙΔΗΣ          ΑΣΤΕΡΙΟΣ    ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΞΑΝΘΗΣ             27.00


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   25

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  625 ΓΡΕΝΤΖΕΛΟΥ           ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             27.75

 

  626 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ          ΗΛΙΑΣ       ΘΕΟΔΩ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             30.00

 

  627 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ          ΔΗΜΗΤΡΑ     ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΒΟΙΩΤΙΑΣ           19.08

 

  628 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ          ΖΩΗ         ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΔΡΑΜΑΣ             31.55

 

  629 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ          ΜΑΡΙΑ       ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΚΑΒΑΛΑΣ              ΣΕΡΡΩΝ             54.73

 

  630 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ          ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΗΜΑΘΙΑΣ              ΗΜΑΘΙΑΣ            86.52   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  631 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ            ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ   ΑΡΙΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             10.24

 

  632 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ            ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            22.00

 

  633 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ            ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΗΛΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΠΕΛΛΑΣ             24.33

 

  634 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ        ΘΕΟΔΩΡΑ     ΓΡΗΓΟ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΑΧΑΙΑΣ             18.47

 

  635 ΓΡΙΒΑ                ΕΥΘΥΜΙΑ     ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΚΩΝΙΑΣ              ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          40.72

 

  636 ΓΡΥΛΛΗ               ΒΑΛΣΑΜΙΝΑ   ΣΤΑΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             32.56

 

  637 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΥ          ΕΛΠΙΔΑ      ΕΥΣΤΘ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         30.89

 

  638 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΥ          ΠΑΡΘΕΝΑ     ΜΥΡΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΕΥΒΟΙΑΣ            17.66

 

  639 ΓΥΠΑΡΑΚΗ             ΜΑΡΙΑ       ΑΝΔΡΕ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          44.71

 

  640 ΓΥΦΤΑΚΗ              ΑΘΑΝΑΣΙΑ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             30.00

 

  641 ΓΥΦΤΟΥ               ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             15.05

 

  642 ΓΩΓΟΣ                ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ           Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          47.07

 

  643 ΓΩΤΗ                 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΣΤΕΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         33.83

 

  644 ΔΑΒΗ                 ΟΛΓΑ        ΣΤΑΜΑ ΜΟΥΣΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  Α Ρ Τ Α Σ          Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ         4.74

 

  645 ΔΑΒΙΔ                ΑΝΝΑ        ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             65.78

 

  646 ΔΑΒΛΑΝΤΗ             ΚΩΝ/ΝΑ      ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             34.99

 

  647 ΔΑΓΛΑ                ΣΤΑΜΑΤΙΑ    ΤΡΙΑΝ ΝΗΠΙΑΓ.           6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Γ  ΑΘΗΝΩΝ             14.00

 

  648 ΔΑΙΚΟΣ               ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΠΕΡΙΚ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         39.25

 

  649 ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ            ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  ΕΥΣΤΑ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Γ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          71.82

 

  650 ΔΑΙΝΑ                ΔΗΜΗΤΡΑ     ΑΔΑΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        20.75


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   26

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  651 ΔΑΛΑΒΑΓΚΑ            ΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙ ΑΛΕΞΑ ΜΟΥΣΙΚ.               ΓΡ.ΒΟΙΩΤΙΑΣ          Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ         4.49

 

  652 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ           ΘΕΟΔΩΡΟΣ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΠΕΛΛΑΣ             30.74

 

  653 ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ            ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΑΛΕΞΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             56.42

 

  654 ΔΑΜΑΛΑ               ΧΡΥΣΟΥΛΑ    ΘΕΟΛΟ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΞΑΝΘΗΣ             24.16

 

  655 ΔΑΜΑΣΚΟΥ             ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ   ΣΤΕΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΡΑΜΑΣ               ΣΕΡΡΩΝ             67.13

 

  656 ΔΑΜΔΟΥΝΗ             ΣΟΦΙΑ       ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΗΜΑΘΙΑΣ            36.89

 

  657 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΠΑΥΛΟ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΩΚΙΔΑΣ               ΠΕΛΛΑΣ             25.81

 

  658 ΔΑΜΙΑΝΟΥ             ΑΙΜΙΛΙΑ     ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       42.23

 

  659 ΔΑΜΙΑΝΟΥ             ΜΑΡΙΑ       ΧΑΡΑΛ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΗΜΑΘΙΑΣ            42.66

 

  660 ΔΑΝΑΒΑΣΙΛΗ           ΣΤΥΛΙΑΝΗ    ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             12.74

 

  661 ΔΑΝΑΤΖΗΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΣΤΑΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΚΑΒΑΛΑΣ              ΞΑΝΘΗΣ            100.21

 

  662 ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        6.00

 

  663 ΔΑΝΙΑ                ΑΣΠΑΣΙΑ     ΔΗΜΗΤ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             32.32

 

  664 ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ           ΑΝΝΑ        ΠΑΝΤΕ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       13.49

 

  665 ΔΑΝΟΥ                ΚΑΤΙΝΑ      ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΑΒΑΛΑΣ              ΣΕΡΡΩΝ             49.45

 

  666 ΔΑΡΑΚΗ               ΟΛΓΑ        ΣΤΑΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            50.83

 

  667 ΔΑΡΔΑΝΟΥ             ΜΑΡΙΑ       ΣΠΥΡΟ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Γ  ΑΘΗΝΩΝ             27.00

 

  668 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ            ΕΙΡΗΝΗ      ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             33.89

 

  669 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ            ΝΕΚΤΑΡΙΑ    ΗΛΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             43.14

 

  670 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ            ΟΛΓΑ        ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             14.00

 

  671 ΔΑΣΚΑΛΟΓΛΟΥ          ΕΛΕΝΗ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       21.00

 

  672 ΔΑΣΟΥΛΑ              ΕΛΕΝΗ       ΚΩΝ/Ν ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ            ΚΟΖΑΝΗΣ            25.63

 

  673 ΔΑΤΣΕΡΗ              ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΖΑΧΑΡ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΛΑΣΙΘΙΟΥ           18.50

 

  674 ΔΑΤΣΙΩΛΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΒΟΙΩΤΙΑΣ              ΗΜΑΘΙΑΣ            69.65

 

  675 ΔΕΔΕ                 ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΜΙΧΑΗ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       29.16

 

  676 ΔΕΔΕ                 ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             52.99


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   27

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  677 ΔΕΚΑΚΗ               ΑΣΗΜΕΝΙΑ    ΑΝΕΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΚΙΛΚΙΣ            Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       67.98

 

  678 ΔΕΛΑΚΑ               ΕΛΒΙΡΑ      ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ            ΚΑΡΔΙΤΣΑ           75.75

 

  679 ΔΕΛΗΒΟΡΙΑ            ΕΛΕΝΗ       ΕΥΣΤΑ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΑΧΑΙΑΣ             61.22

 

  680 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ           ΜΑΡΙΑ       ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             67.98

 

  681 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΠΕΙΡΑΙΑ            29.33

 

  682 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΑΛΕΞΙ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ          ΚΔΑΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ 117.85   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  683 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ        ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥ ΣΤΕΦΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Β  ΛΕΣΒΟΥ             59.04

 

  684 ΔΕΛΗΓΚΙΟΖΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΥΣΤΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΞΑΝΘΗΣ             29.00

 

  685 ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ          ΕΥΡΙΔΙΚΗ    ΣΙΔΕΡ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΚΟΖΑΝΗΣ            38.31

 

  686 ΔΕΛΛΙΟΣ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΕΥΣΤΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        54.23

 

  687 ΔΕΜΙΡΤΖΗ             ΜΑΡΙΝΑ      ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         Α  ΠΕΙΡΑΙΑ             7.00

 

  688 ΔΕΡΒΕΝΗ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΣΠΥΡΙ ΝΗΠΙΑΓ.           5-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             71.49

 

  689 ΔΕΡΜΑΝΗ              ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΚΩΝΙΑΣ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             25.49

 

  690 ΔΕΣΚΑΤΑΣ             ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          62.29

 

  691 ΔΕΣΠΟΙΝΟΥΔΗ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΘΑΝ  ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ          Β  ΛΕΣΒΟΥ              5.41

 

  692 ΔΕΣΠΟΥ               ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             27.00

 

  693 ΔΕΣΠΟΥΛΗ             ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ   ΕΜΜΑΝ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            23.25

 

  694 ΔΕΣΤΟΥΝΗ             ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             29.32

 

  695 ΔΕΦΑΡΑΝΑ             ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           7-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             40.80

 

  696 ΔΗΜΑΚΗ               ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΑΝΑΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ              9.99

 

  697 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΙΩΑΝΝ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ              ΑΧΑΙΑΣ             36.23

 

  698 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ     ΓΕΩΡΓ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ             ΚΑΡΔΙΤΣΑ           41.93

 

  699 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ         ΛΟΥΚΙΑ      ΜΕΛΕΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ         17.25

 

  700 ΔΗΜΑΣ                ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΑΓΓΕΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ          Γ  ΑΘΗΝΩΝ             12.75

 

  701 ΔΗΜΗΡΑ               ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΚΟΖΑΝΗΣ            31.15

 

  702 ΔΗΜΗΤΡΑ              ΕΛΕΝΗ       ΒΑΣΙΛ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             38.52


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   28

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  703 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ            ΟΥΡΑΝΙΑ     ΠΕΤΡΟ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΗΜΑΘΙΑΣ            37.65

 

  704 ΔΗΜΗΤΡΑΚΙΔΟΥ         ΔΗΜΗΤΡΙΑ    ΦΩΤΙΟ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ             ΚΟΖΑΝΗΣ            41.08

 

  705 ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ           ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΣΠΥΡΙ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             14.74

 

  706 ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ          ΕΛΕΝΗ       ΛΑΜΠΡ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ            ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   57.64

 

  707 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΣΥΜΕΩ ΜΟΥΣΙΚ.               ΓΡ. Α Ρ Τ Α Σ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             12.44

 

  708 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ          ΕΥΘΑΛΙΑ     ΑΝΑΣΤ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ            ΚΟΖΑΝΗΣ            55.57

 

  709 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ          ΣΟΦΙΑ       ΜΙΧΑΛ ΑΓΓΛΙΚ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            51.62

 

  710 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ          ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ  ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΕΒΡΟΥ              20.98

 

  711 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ             ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ         34.74

 

  712 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            ΓΕΩΡΓΙΑ     ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             69.32

 

  713 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            ΔΗΜΗΤΡΑ     ΗΛΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ          Γ  ΑΘΗΝΩΝ              5.25

 

  714 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             77.04

 

  715 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ        ΛΕΩΝΙΔΑΣ    ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ            ΚΑΡΔΙΤΣΑ           60.31

 

  716 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ        ΑΝΔΡΙΑΝΑ    ΘΕΟΔΩ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             20.49

 

  717 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ        ΣΟΦΙΑ       ΧΡΙΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             12.32

 

  718 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΘΕΜΙΣ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Β  ΑΘΗΝΩΝ             27.49

 

  719 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ          ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΔΙΟΝΥ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         Α  ΑΘΗΝΩΝ             73.08

 

  720 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ           ΠΑΣΧΑΛΗΣ    ΔΗΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.Σ Ε Ρ Ρ Ω Ν       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       72.38

 

  721 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΤΡΥΦΩ ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             62.81

 

  722 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ           ΑΝΘΟΥΛΑ     ΣΩΤΗΡ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ        Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        8.00

 

  723 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ           ΟΛΓΑ        ΑΛΕΞΑ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ        Α  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ         9.00

 

  724 ΔΗΜΟΣ                ΧΡΗΣΤΟΣ     ΛΑΜΠΡ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΕΥΚΑΔΑΣ              ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   30.15

 

  725 ΔΗΜΟΥ                ΕΛΕΝΗ       ΕΥΣΤΡ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  Λ Ε Σ Β Ο Υ           ΚΙΛΚΙΣ             37.82

 

  726 ΔΗΜΟΥ                ΜΑΡΙΑ       ΔΗΜΗΤ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΚΙΛΚΙΣ             30.24

 

  727 ΔΗΜΟΥΔΗ              ΕΛΕΝΗ       ΠΑΣΧΑ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΠΕΛΛΑΣ             26.74

 

  728 ΔΗΜΟΥΔΗ              ΟΥΡΑΝΙΑ     ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        7.00


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   29

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  729 ΔΗΜΟΥΛΗ              ΑΙΜΙΛΙΑ     ΣΠΥΡΙ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ           ΚΕΡΚΥΡΑΣ           24.00

 

  730 ΔΗΜΤΣΗ               ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΠΕΛΛΑΣ             30.66

 

  731 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ        ΕΥΜΟΡΦΙΑ    ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ           Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       15.25

 

  732 ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ          ΑΛΕΞ/ΔΡΑ    ΔΗΜΗΤ ΜΟΥΣΙΚ.           3-Ο ΓΡ. Β. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             25.72

 

  733 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             25.00

 

  734 ΔΙΑΜΑΝΤΗ             ΕΙΡΗΝΗ      ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            18.00

 

  735 ΔΙΑΜΑΝΤΗ             ΜΑΡΙΑ       ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             19.32

 

  736 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ            ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         45.14

 

  737 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ       ΔΗΜΗΤΡΑ     ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          Β  ΑΘΗΝΩΝ             89.50

 

  738 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΠΕΛΛΑΣ             24.66

 

  739 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΘΕΜΙΣ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             18.99

 

  740 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ           ΜΑΡΙΑ       ΗΛΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΠΕΛΛΑΣ             30.32

 

  741 ΔΙΚΑΙΟΦΥΛΑΚΟΣ        ΠΟΛΥΞΕΝΗ    ΔΗΜΗΤ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         3-Ο ΓΡ.ΚΟΖΑΝΗΣ              ΚΙΛΚΙΣ             67.39

 

  742 ΔΙΝΑ                 ΝΕΡΑΝΤΖΑ    ΣΩΤΗΡ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ             ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          28.82

 

  743 ΔΙΟΛΙΤΣΗ             ΓΕΩΡΓΙΑ     ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           ΓΡ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ                ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ         112.38

 

  744 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ        ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΘΕΟΔΩ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         Α  ΑΘΗΝΩΝ             17.32

 

  745 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ        ΟΥΡΑΝΙΑ     ΔΙΟΝΥ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΗΛΕΙΑΣ              9.00

 

  746 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ        ΣΩΤΗΡΩ      ΔΙΟΝΥ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΗΛΕΙΑΣ              9.25

 

  747 ΔΟΓΑ                 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΘΕΟΔΩ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΡΚΑΔΙΑΣ          113.00

 

  748 ΔΟΛΓΕΡΑ              ΧΡΥΣΑΝΘΗ    ΒΑΣΙΛ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             27.08

 

  749 ΔΟΜΤΖΙΔΗΣ            ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Κ Ι Λ Κ Ι Σ           ΣΕΡΡΩΝ             40.90

 

  750 ΔΟΣΗΣ                ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Α  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ         130.07

 

  751 ΔΟΥΓΑΛΗ              ΖΩΗΤΣΑ      ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΦΩΚΙΔΑΣ            20.50

 

  752 ΔΟΥΓΑΛΗ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΙΩΑΝΝ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΩΚΙΔΑΣ               ΚΟΖΑΝΗΣ            35.29

 

  753 ΔΟΥΚΑ                ΔΗΜΗΤΡΑ     ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΠΕΛΛΑΣ             29.82

 

  754 ΔΟΥΚΑ                ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ  ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       19.00


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   30

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  755 ΔΟΥΚΑΣ               ΑΝΤΩΝΙΟΣ    ΣΠΥΡΙ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΚΕΡΚΥΡΑΣ           22.96

 

  756 ΔΟΥΚΑΣ               ΔΟΥΚΙΑΝΟΣ   ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Β  ΑΘΗΝΩΝ             61.48

 

  757 ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ          ΜΑΡΙΑ       ΣΤΑΥΡ ΝΗΠΙΑΓ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ             8.00

 

  758 ΔΟΥΜΠΛΙΟΥ            ΑΦΡΟΔΙΤΗ    ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         31.00

 

  759 ΔΟΥΣΙΟΣ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             23.73

 

  760 ΔΟΥΣΟΥ               ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Γ  ΑΘΗΝΩΝ             28.49

 

  761 ΔΟΥΦΛΙΑ              ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΔΙΑΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΕΥΚΑΔΑΣ              ΚΟΖΑΝΗΣ            41.41

 

  762 ΔΡΑΒΙΛΑ              ΚΩΝ/ΝΑ      ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             47.65

 

  763 ΔΡΑΚΑΚΗ              ΕΥΘΥΜΙΑ     ΣΤΥΛΙ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΡΟΔΟΠΗΣ               ΣΕΡΡΩΝ             30.75

 

  764 ΔΡΑΚΑΤΟΥ             ΜΑΡΙΑ       ΓΕΡΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             32.40

 

  765 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ          ΓΕΩΡΓΙΑ     ΜΑΡΙΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       19.00

 

  766 ΔΡΑΚΟΥ               ΜΑΡΙΑ       ΜΙΧΑΗ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ           Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        5.00

 

  767 ΔΡΑΜΑΛΙΩΤΗ           ΑΡΕΤΗ       ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ            ΦΩΚΙΔΑΣ            14.66

 

  768 ΔΡΙΒΑ                ΝΙΚΟΛΙΑ ΕΥΑ ΑΛΕΞΙ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ           ΑΧΑΙΑΣ             11.00

 

  769 ΔΡΙΤΣΑ               ΝΕΚΤΑΡΙΑ    ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             18.65

 

  770 ΔΡΟΜΠΑΛΗ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙ ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.          3-Ο ΓΡ. ΑN. ΘΕΣ/ΚΗΣ          ΞΑΝΘΗΣ            204.07

 

  771 ΔΡΟΣΑΚΗΣ             ΘΕΟΔΩΡΟΣ    ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       23.78

 

  772 ΔΡΟΣΑΚΗΣ             ΚΥΡΙΑΚΟΣ    ΑΝΔΡΕ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ              ΧΑΝΙΩΝ             18.00

 

  773 ΔΡΟΣΟΣ               ΙΩΑΝΝΗΣ     ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             19.39

 

  774 ΔΡΟΣΟΥ               ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ   ΠΑΥΛΟ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             21.41

 

  775 ΔΡΟΥΖΑ               ΕΛΕΝΗ       ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             23.00

 

  776 ΔΡΥΜΩΝΑ              ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΣΤΕΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            18.49

 

  777 ΔΩΝΗ                 ΕΛΕΝΗ       ΚΩΝΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ           Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       10.66

 

  778 ΔΩΡΗ                 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΚΩΝΙΑΣ           Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       13.32

 

  779 ΔΩΡΟΥΣΗΣ             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΤΑΞΙΑ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΚΟΖΑΝΗΣ            38.31

 

  780 ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ            ΜΕΡΣΙΝΑ     ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             36.47


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   31

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  781 ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ           ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΕΜΜΑΝ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ              ΛΑΣΙΘΙΟΥ           20.00

 

  782 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ          ΣΟΦΙΑ       ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ        Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ         5.00

 

  783 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ         ΕΛΕΝΗ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΠΕΛΛΑΣ             27.24

 

  784 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ         ΜΑΡΙΑ       ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΠΕΛΛΑΣ             32.25

 

  785 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ         ΣΟΦΙΑ       ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            34.98

 

  786 ΕΛΛΗΝΙΑΔΟΥ           ΕΛΕΝΗ       ΜΑΡΙΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            34.25

 

  787 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ        ΔΑΜΙΑΝΟΣ    ΗΡΑΚΛ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ              ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        19.14

 

  788 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ        ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΣΠΥΡΟ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ          Α  ΣΑΜΟΥ             105.41   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.5/Ε

 

  789 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ        ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΠΕΤΡΟ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ         Α  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ         164.02

 

  790 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ        ΕΛΕΝΗ       ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΠΕΛΛΑΣ             25.49

 

  791 ΕΝΕΧΕΙΛΙΔΟΥ          ΕΥΘΥΜΙΑ     ΑΝΑΣΤ ΑΓΓΛΙΚ.           2-Ο ΓΡ.ΗΜΑΘΙΑΣ           Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       79.94

 

  792 ΕΞΕΖΙΔΟΥ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙ ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΕΒΡΟΥ              20.99

 

  793 ΕΠΙΦΑΝΙΔΗΣ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΑΛΚΙΒ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΠΡΕΒΕΖΑΣ           50.54

 

  794 ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ           ΜΑΡΙΑ       ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             24.58

 

  795 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ       ΖΑΚΕΛΙΝ     ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.           6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΛΑΚΩΝΙΑΣ           81.23

 

  796 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ            ΕΛΕΝΗ       ΑΡΙΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΒΟΙΩΤΙΑΣ              ΠΙΕΡΙΑΣ            64.64

 

  797 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ            ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ             ΤΡΙΚΑΛΩΝ           62.03

 

  798 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΘΕΟΔΩ ΔΑΣΚΑΛ.               ΓΡ.ΒΟΙΩΤΙΑΣ             ΠΕΛΛΑΣ             24.74

 

  799 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ           ΟΛΓΑ        ΣΤΑΥΡ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΠΕΛΛΑΣ             20.00

 

  800 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ        ΓΕΩΡΓΙΑ     ΚΩΝΣΤ ΜΟΥΣΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΩΚΙΔΑΣ            Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            13.12

 

  801 ΕΥΘΥΜΙΟΥ             ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       14.24

 

  802 ΕΥΘΥΜΙΟΥ             ΙΩΑΝΝΑ      ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ         Α  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ         126.21

 

  803 ΕΥΘΥΜΙΟΥ             ΧΡΥΣΑΝΘΗ    ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Κ Ι Λ Κ Ι Σ           ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         40.32

 

  804 ΕΥΚΑΡΙΑΝΟΥ           ΚΥΡΑΤΣΩ     ΔΗΜΗΤ ΑΓΓΛΙΚ.           4-Ο ΓΡ. Ε Β Ρ Ο Υ        Β  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       77.33

 

  805 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ        ΑΛΕΞΙΑ      ΑΛΕΞΑ ΜΟΥΣΙΚ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ              6.49

 

  806 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΣΤΡΑΤ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  Λ Ε Σ Β Ο Υ        Β  ΛΕΣΒΟΥ             22.33


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   32

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  807 ΕΦΕΤΖΗ               ΜΑΡΙΑ       ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΣΕΡΡΩΝ             41.78

 

  808 ΕΦΟΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ        ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   18.66

 

  809 ΖΑΓΟΡΙΑΝΙΤΗ          ΚΥΡΙΑΚΗ     ΙΩΑΝΝ ΜΟΥΣΙΚ.           1-Ο ΓΡ. Δ. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        40.48

 

  810 ΖΑΙΚΗ                ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          42.90

 

  811 ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΥ           ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΣΩΤΗΡ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ             ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ         54.32

 

  812 ΖΑΚΧΑΙΟΥ             ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ             ΠΕΛΛΑΣ             45.82

 

  813 ΖΑΜΠΑ                ΑΝΝΑ        ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΠΕΛΛΑΣ             26.00

 

  814 ΖΑΜΠΕΛΗ              ΝΙΚΗ        ΑΛΕΞΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Β  ΑΘΗΝΩΝ             28.48

 

  815 ΖΑΜΠΡΑΣ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΘΑΝΑ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         2-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ            ΤΡΙΚΑΛΩΝ          116.03

 

  816 ΖΑΝΤΖΑ               ΔΗΜΗΤΡΑ     ΣΠΥΡΙ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  Λ Ε Σ Β Ο Υ           ΚΙΛΚΙΣ             30.00

 

  817 ΖΑΠΑΡΑΣ              ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΠΑΣΧΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΡΑΜΑΣ               ΣΕΡΡΩΝ             45.39

 

  818 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ          ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΩΚΙΔΑΣ               ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          42.72

 

  819 ΖΑΡΚΙΝΟΣ             ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΑΧΑΙΑΣ             13.74

 

  820 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΟΥ          ΚΑΤΕΡΙΝΑ    ΓΕΩΡΓ ΜΟΥΣΙΚ.           2-Ο ΓΡ.Π Ε Λ Λ Α Σ       Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ         7.05

 

  821 ΖΑΡΟΓΟΥΛΙΔΟΥ         ΕΛΙΣΑΒΕΤ    ΑΡΙΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ. Δ. ΑΘΗΝΩΝ           ΠΕΛΛΑΣ             35.63

 

  822 ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ           ΔΗΜΗΤΡΑ     ΓΕΡΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             40.45

 

  823 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ          ΕΛΕΝΗ       ΚΥΡΙΑ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             16.23

 

  824 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ            ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΠΕΛΛΑΣ             22.82

 

  825 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ        ΟΡΕΣΤΗΣ     ΜΑΤΘΑ ΜΟΥΣΙΚ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             26.06

 

  826 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ        ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             51.14

 

  827 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ        ΕΛΕΝΗ       ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Γ  ΑΘΗΝΩΝ             17.00

 

  828 ΖΑΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ       ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΕΥΒΟΙΑΣ            17.25

 

  829 ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΑΝΔΡΕ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             14.99

 

  830 ΖΑΧΑΡΙΑ              ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             16.41

 

  831 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΡΙΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       65.64   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  832 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ         ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ  ΕΥΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚ.           5-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΗΛΕΙΑΣ             13.90


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   33

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  833 ΖΑΧΟΥ                ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ   ΝΙΚΟΛ ΑΓΓΛΙΚ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             61.46

 

  834 ΖΑΨΑ                 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            ΠΡΕΒΕΖΑΣ           81.06

 

  835 ΖΒΑΡΝΙΑ              ΓΕΩΡΓΙΑ     ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             22.58

 

  836 ΖΔΑΓΚΑΣ              ΕΥΘΥΜΙΟΣ    ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             77.46

 

  837 ΖΕΚΙΟΥ               ΦΩΤΕΙΝΗ     ΜΑΤΘΑ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             20.66

 

  838 ΖΕΜΑΔΑΝΗΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ     ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.Α Χ Α Ι Α Σ          ΔΡΑΜΑΣ             38.66

 

  839 ΖΕΝΕΜΠΙΣΗ            ΑΝΤΙΓΟΝΗ    ΑΡΕΤΟ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Γ  ΑΘΗΝΩΝ             77.05

 

  840 ΖΕΡΒΑ                ΕΛΕΝΗ       ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ             ΤΡΙΚΑΛΩΝ           73.20

 

  841 ΖΕΡΒΑ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΤΘΑ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΑΡΤΑΣ              46.23

 

  842 ΖΕΡΒΑ                ΟΥΡΑΝΙΑ     ΣΤΥΛΙ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Γ  ΑΘΗΝΩΝ              5.24

 

  843 ΖΕΡΒΑ                ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΑΧΑΙΑΣ             18.00

 

  844 ΖΕΡΒΑΣ               ΑΝΤΩΝΙΟΣ    ΣΤΥΛΙ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       35.00

 

  845 ΖΕΡΒΑΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             37.11

 

  846 ΖΕΡΒΑΣ               ΟΡΦΕΑΣ      ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         37.97

 

  847 ΖΕΡΒΟΥ               ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ   ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             13.00

 

  848 ΖΕΡΒΟΥ               ΦΑΝΗ        ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ          83.61

 

  849 ΖΕΣΤΑ                ΝΙΚΗ        ΗΛΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ          Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          48.65

 

  850 ΖΕΥΓΙΤΗ              ΕΥΓΕΝΙΑ     ΑΝΔΡΕ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Γ  ΑΘΗΝΩΝ             36.31

 

  851 ΖΕΥΚΗΣ               ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             38.74

 

  852 ΖΕΥΚΙΛΗ              ΑΝΝΑ        ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             18.62

 

  853 ΖΗΓΡΑ                ΑΝΝΑ        ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Α Χ Α Ι Α Σ       Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          53.10

 

  854 ΖΗΣΗ                 ΑΝΘΟΥΛΑ     ΠΑΝΑΓ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ            ΠΕΛΛΑΣ             27.99

 

  855 ΖΗΣΗ                 ΜΑΡΘΑ       ΖΗΣΗΣ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        Δ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       16.82   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  856 ΖΗΣΗ                 ΜΑΡΙΑ       ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            30.24

 

  857 ΖΗΣΗΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΛΑΜΠΡ ΔΑΣΚΑΛ.          Γ. Δ/ΝΣΗ  ΑΘΗΝΩΝ          Γ  ΑΘΗΝΩΝ             50.46   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  858 ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ            ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ   ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             26.73


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   34

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  859 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΝΔΡΕ ΔΑΣΚΑΛ.           7-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   42.57   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  860 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ           ΕΛΕΝΗ       ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΒΟΙΩΤΙΑΣ              ΚΟΖΑΝΗΣ            32.32

 

  861 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ           ΜΑΡΙΑΝΝΑ    ΒΑΣΙΛ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ             ΓΡΕΒΕΝΑ            71.91

 

  862 ΖΙΑΚΑ                ΑΡΓΥΡΗ      ΚΩΝ/Ν ΝΗΠΙΑΓ.           3-Ο ΓΡ. Ε Β Ρ Ο Υ           ΞΑΝΘΗΣ             15.41

 

  863 ΖΙΑΚΑ                ΑΣΗΜΙΝΑ     ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ             ΓΡΕΒΕΝΑ            45.64

 

  864 ΖΙΑΚΑ                ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΣΜ ΑΠΟΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        Α  ΑΘΗΝΩΝ              9.82

 

  865 ΖΙΑΝΝΗ               ΖΩΗ         ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             53.57

 

  866 ΖΙΩΓΑ                ΑΝΤΩΝΙΑ     ΚΩΝΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           7-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ         56.99

 

  867 ΖΙΩΓΑ                ΒΕΡΡΑ       ΑΛΕΞΑ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   15.00

 

  868 ΖΙΩΓΑ                ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΠΑΝΑΓ ΜΟΥΣΙΚ.           1-Ο ΓΡ.ΚΙΛΚΙΣ            Α  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       18.81

 

  869 ΖΙΩΓΑ                ΗΛΙΑΝΑ      ΑΝΑΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΚΕΡΚΥΡΑΣ            7.25

 

  870 ΖΙΩΓΑ                ΣΟΦΙΑ       ΘΕΟΔΩ ΜΟΥΣΙΚ.           5-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             29.49

 

  871 ΖΙΩΓΑΣ               ΧΡΗΣΤΟΣ     ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   85.81

 

  872 ΖΙΩΓΟΥ               ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ   ΕΛΕΥΘ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΚΕΡΚΥΡΑΣ           12.32

 

  873 ΖΙΩΖΙΑ               ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΚΩΝ/Ν ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΩΚΙΔΑΣ               ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ         16.00

 

  874 ΖΛΑΤΚΟΣ              ΙΩΑΝΝΗΣ     ΠΑΣΧΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ            ΕΒΡΟΥ              34.98

 

  875 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ            ΜΑΡΙΑ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             14.24

 

  876 ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗ           ΟΛΓΑ        ΗΛΙΑΣ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΒΟΙΩΤΙΑΣ           54.98

 

  877 ΖΤΡΙΝΗ               ΕΛΕΝΗ       ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ          Β  ΛΕΣΒΟΥ             13.82

 

  878 ΖΥΓΙΑΡΗ              ΙΩΑΝΝΑ      ΣΤΑΥΡ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ         32.07

 

  879 ΖΥΓΟΥΡΗ              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ  ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ          Β  ΑΘΗΝΩΝ             25.99

 

  880 ΖΥΜΑΡΑΚΗ             ΕΛΕΝΗ       ΣΤΕΦΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ              9.00

 

  881 ΖΩΓΡΑΦΟΥ             ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΛΕΩΝΙ ΑΓΓΛΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΒΟΙΑΣ            Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       54.61

 

  882 ΖΩΓΡΑΦΟΥ             ΚΩΝ/ΝΑ      ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        65.69

 

  883 ΖΩΓΡΑΦΟΥ             ΜΑΡΙΝΑ      ΠΕΤΡΟ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ         Δ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       82.55   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  884 ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΒΗΛΑΡΑ      ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΙΩΑΝΝ ΜΟΥΣΙΚ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν       Γ  ΑΘΗΝΩΝ              7.40


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   35

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  885 ΖΩΗΡΟΣ               ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         32.25

 

  886 ΖΩΙΤΣΗΣ              ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΙΩΑΝΝ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         3-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             30.80

 

  887 ΖΩΝΤΑΝΟΣ             ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             26.40

 

  888 ΗΛΙΑ                 ΖΩΗ         ΞΕΝΟΦ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             10.74

 

  889 ΗΛΙΑΔΗΣ              ΘΕΟΔΩΡΟΣ    ΗΡΑΚΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΚΟΖΑΝΗΣ            32.66

 

  890 ΗΛΙΑΔΟΥ              ΖΑΦΕΙΡΙΑ    ΘΕΟΔΩ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ            ΔΡΑΜΑΣ             31.47

 

  891 ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ         ΜΑΡΙΑ       ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             22.00

 

  892 ΗΛΙΑΣ                ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΠΑΥΛΟ ΔΑΣΚΑΛ.               ΓΡ.ΒΟΙΩΤΙΑΣ             ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          35.07

 

  893 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΑΝΔΡΕΑΣ     ΔΗΜΗΤ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΑΧΑΙΑΣ             27.83

 

  894 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Γ  ΠΕΙΡΑΙΑ            28.49

 

  895 ΗΡΩΔΙΑΔΗ             ΦΩΤΕΙΝΗ     ΙΩΑΝΝ ΜΟΥΣΙΚ.           1-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        16.75

 

  896 ΘΑΝΑΣΙΑ              ΔΗΜΗΤΡΑ     ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             14.57

 

  897 ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ           ΕΙΡΗΝΗ      ΣΠΥΡΙ ΑΓΓΛΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΕΥΚΑΔΑΣ              ΕΥΒΟΙΑΣ            26.51

 

  898 ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ          ΑΝΔΡΕΑΣ     ΔΗΜΗΤ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ           Α  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ         4.92

 

  899 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΓΕΩΡΓ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             51.73

 

  900 ΘΑΝΟΣ                ΙΩΑΝΝΗΣ     ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν       Α  ΑΘΗΝΩΝ             15.49

 

  901 ΘΑΝΟΥ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ             ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ          16.74

 

  902 ΘΑΣΙΤΗΣ              ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΑΝΔΡΕ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         30.80

 

  903 ΘΕΟΔΟΣΕΛΗ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ             ΣΕΡΡΩΝ             52.30

 

  904 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΝΔΡΕ ΜΟΥΣΙΚ.           2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             31.24

 

  905 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΥ         ΖΑΦΕΙΡΙΑ    ΚΩΝΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ              ΛΑΚΩΝΙΑΣ            9.00

 

  906 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ            ΜΑΡΙΑ       ΓΕΩΡΓ ΑΓΓΛΙΚ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             54.38

 

  907 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ      ΑΝΘΗ        ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             30.98

 

  908 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ      ΕΥΣΤΑΘΙΑ    ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         Α  ΑΘΗΝΩΝ             18.00

 

  909 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ            ΜΑΡΙΑ-ΠΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν       Α  ΑΘΗΝΩΝ             16.25

 

  910 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ           ΑΒΡΑΑΜ      ΣΠΥΡΙ ΔΑΣΚΑΛ.           7-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          37.83


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   36

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  911 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ           ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ           ΗΜΑΘΙΑΣ            39.24

 

  912 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ           ΑΓΓΕΛΑ      ΣΤΑΜΑ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΚΑΒΑΛΑΣ              ΞΑΝΘΗΣ             33.31

 

  913 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ           ΑΛΕΞΙΑ      ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ              ΚΟΖΑΝΗΣ            31.65

 

  914 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ           ΜΑΡΙΑ       ΧΡΗΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ             8.33

 

  915 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ        ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΕΜΜΑΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             18.49

 

  916 ΘΕΟΔΩΡΟΥ             ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΓΕΩΡΓ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ             ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   36.73

 

  917 ΘΕΟΔΩΡΟΥ             ΗΛΙΑΣ       ΕΥΘΥΜ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ           Α  ΛΑΡΙΣΑΣ           134.50   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  918 ΘΕΟΔΩΡΟΥ             ΣΟΦΙΑ       ΧΡΙΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ         Γ  ΑΘΗΝΩΝ             17.00

 

  919 ΘΕΟΛΟΓΟΥ             ΜΑΡΙΑ       ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ          16.74

 

  920 ΘΕΟΧΑΡΗ              ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Γ  ΑΘΗΝΩΝ             13.98

 

  921 ΘΕΟΧΑΡΗ              ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΘΕΟΦΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ          Δ  ΑΘΗΝΩΝ             36.41

 

  922 ΘΕΟΧΑΡΗ              ΘΩΜΑΗ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             11.74

 

  923 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΒΑΣΙΛ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         4-Ο ΓΡ. Ε Β Ρ Ο Υ        Ε  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       69.33

 

  924 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ           ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ AN. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ       ΚΔΑΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α   87.16   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  925 ΘΙΑΜΕΓΚΟΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ     ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ              ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   28.33

 

  926 ΘΩΜΑ                 ΘΕΟΠΛΑΣΤΗ   ΓΕΡΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             27.32

 

  927 ΘΩΜΟΥ                ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ ΜΑΡΚΟ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ          67.25

 

  928 ΙΑΣΟΝΙΔΟΥ            ΜΑΡΙΑ       ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Γ  ΑΘΗΝΩΝ              6.75

 

  929 ΙΓΝΑΝΤΙΑΔΟΥ          ΚΛΕΟΝΙΚΗ    ΣΤΥΛΙ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             30.97

 

  930 ΙΓΝΑΤΟΓΛΟΥ           ΚΥΡΙΑΚΗ     ΠΡΟΔΡ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ             ΞΑΝΘΗΣ             25.64

 

  931 ΙΜΠΑ                 ΟΛΓΑ        ΦΩΤ   ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΠΕΛΛΑΣ             35.50

 

  932 ΙΝΤΖΕ                ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ   ΜΟΣΧΟ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          Β  ΑΘΗΝΩΝ             39.23

 

  933 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ           ΑΝΤΩΝΗΣ     ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.Α Χ Α Ι Α Σ       Α  ΛΕΣΒΟΥ             17.83

 

  934 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            33.06

 

  935 ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ          ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ   ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ             ΚΟΖΑΝΗΣ            38.15

 

  936 ΙΟΡΔΑΝΟΥ             ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ              9.25


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   37

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  937 ΙΤΣΙΟΣ               ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ          Β  ΛΕΣΒΟΥ             17.14

 

  938 ΙΤΣΙΟΥ               ΣΤΥΛΙΑΝΗ    ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ              ΚΥΚΛΑΔΩΝ            4.00

 

  939 ΙΤΣΚΑΡΑ              ΕΡΑΣΜΙΑ     ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.Α Χ Α Ι Α Σ          ΠΕΛΛΑΣ             30.15

 

  940 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΛΑΖΑΡ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             23.57

 

  941 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΕΒΡΟΥ              23.75

 

  942 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΓΕΩΡΓ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ              ΕΥΒΟΙΑΣ            31.96

 

  943 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΙΣΑΑΚ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΕΥΒΟΙΑΣ            15.91

 

  944 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ            ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΚΩΝ/Ν ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  Ε Β Ρ Ο Υ          Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       81.69

 

  945 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΣΕΡΡΩΝ             51.90

 

  946 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ            ΠΑΝΑΗΛΑ     ΕΥΣΤΑ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ       Ε  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       47.99

 

  947 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ            ΣΟΥΣΑΝΑ     ΜΗΝΑΣ ΝΗΠΙΑΓ.           5-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Β  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       69.63

 

  948 ΙΩΑΝΝΟΥ              ΜΑΡΙΑ       ΕΥΣΤΡ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ             ΕΥΒΟΙΑΣ            14.00

 

  949 ΙΩΑΝΝΟΥ              ΣΟΦΙΑ       ΚΩΝ/Ν ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ         16.98

 

  950 ΙΩΑΝΝΟΥ              ΤΡΥΦΩΝ      ΓΕΩΡΓ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΑΧΑΙΑΣ             14.48

 

  951 ΙΩΑΝΝΟΥ              ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΑΛΕΞΑ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             98.78

 

  952 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ            ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ   ΜΙΧΑΗ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΞΑΝΘΗΣ             28.66

 

  953 ΚΑIΜΑΚΑMΗ            ΑΘΑΝΑΣΙΑ    ΠΕΤΡΟ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             20.40

 

  954 ΚΑΒΑΓΙΑ              ΔΗΜΗΤΡΑ     ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           7-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΠΡΕΒΕΖΑΣ           59.71

 

  955 ΚΑΒΒΑΔΙΑ             ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             69.19

 

  956 ΚΑΒΟΥΡΑ              ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ   ΑΠΟΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Β  ΠΕΙΡΑΙΑ            13.99

 

  957 ΚΑΒΟΥΡΑ-ΠΟΠΟΥΡΑ      ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ   ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ             ΕΒΡΟΥ              76.44

 

  958 ΚΑΓΙΑ                ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            11.00

 

  959 ΚΑΓΙΑΦΑ              ΜΑΡΙΑ       ΛΑΜΠΡ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             19.00

 

  960 ΚΑΓΚΑΔΗ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΑΝΑΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            19.57

 

  961 ΚΑΓΚΑΡΑ              ΘΕΟΔΩΡΑ     ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν       Γ  ΑΘΗΝΩΝ             15.13

 

  962 ΚΑΔΔΑ                ΗΛΙΤΣΑ      ΑΧΙΛΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΩΚΙΔΑΣ               ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          51.31


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   38

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  963 ΚΑΖΑΚΟΣ              ΑΝΔΡΕΑΣ     ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ         Α  ΑΘΗΝΩΝ            158.48

 

  964 ΚΑΖΑΚΟΥ              ΔΗΜΗΤΡΑ     ΑΝΤΩΝ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         4-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ         46.30

 

  965 ΚΑΖΑΚΟΥ              ΔΙΟΝΥΣΙΑ    ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             28.48

 

  966 ΚΑΖΟΛΗ               ΑΝΘΗ        ΓΕΩΡΓ ΜΟΥΣΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΛΕΥΚΑΔΑΣ           40.63

 

  967 ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΑΒΑΛΑΣ              ΣΕΡΡΩΝ             47.46

 

  968 ΚΑΙΞΗ                ΑΝΤΩΝΙΑ     ΧΡΗΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΦΛΩΡΙΝΑΣ          Ε  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       52.49

 

  969 ΚΑΙΣΑΡΗ              ΝΙΚΟΛΕΤΑ    ΕΥΑΓΓ ΜΟΥΣΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΒΟΙΑΣ            Γ  ΑΘΗΝΩΝ              5.91

 

  970 ΚΑΙΣΗ                ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΔΗΜΗΤ ΑΓΓΛΙΚ.           3-Ο ΓΡ.ΚΟΖΑΝΗΣ              ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         67.33

 

  971 ΚΑΙΤΑΤΖΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΥΣΤΡ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΠΕΛΛΑΣ             34.83

 

  972 ΚΑΚΑΒΕΛΟΥ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΝΙΚΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           7-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       63.46

 

  973 ΚΑΚΑΛΙΟΥΡΑ           ΘΕΟΔΩΡΑ     ΣΠΥΡΙ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             32.06

 

  974 ΚΑΚΑΡΗ               ΚΩΝ/ΝΤΙΑ    ΑΧΙΛΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΚΟΖΑΝΗΣ            34.93

 

  975 ΚΑΚΚΟΥ               ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΘΕΟΔΩ ΑΓΓΛΙΚ.           2-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ          Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       51.56

 

  976 ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ            ΙΩΑΝΝΑ      ΣΠΥΡΙ ΑΓΓΛΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΕΥΚΑΔΑΣ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             76.74

 

  977 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ          ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΦΩΤΙΟ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   26.99

 

  978 ΚΑΚΟΚΕΦΑΛΟΥ          ΠΗΝΕΛΟΠΗ    ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ              ΛΑΚΩΝΙΑΣ           23.40

 

  979 ΚΑΚΟΣΙΜΟΣ            ΣΠΥΡΟΣ      ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΤΡΙΚΑΛΩΝ           58.55

 

  980 ΚΑΚΟΥ                ΑΓΝΗ        ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       21.49

 

  981 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΛΑΖΑΡ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             97.65

 

  982 ΚΑΛΑΒΡΙΩΤΟΥ          ΕΥΓΕΝΙΑ     ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΚΟΖΑΝΗΣ            36.73

 

  983 ΚΑΛΑΒΡΟΣ             ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            64.61   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  984 ΚΑΛΑΘΑ               ΑΡΓΥΡΩ-ΧΡΙΣ ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        9.99

 

  985 ΚΑΛΑΙΤΖΗ             ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ  ΗΛΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ             ΕΥΒΟΙΑΣ            12.00

 

  986 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΔΗΜΗΤ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         2-Ο ΓΡ.ΡΟΔΟΠΗΣ              ΞΑΝΘΗΣ             54.32

 

  987 ΚΑΛΑΜΑΡΑ             ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       27.99

 

  988 ΚΑΛΑΜΑΤΑ             ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       28.49


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   39

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

  989 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ            ΕΛΙΣΑΒΕΤ    ΣΩΤΗΡ ΔΑΣΚΑΛ.               ΓΡ.ΒΟΙΩΤΙΑΣ             ΤΡΙΚΑΛΩΝ           63.37

 

  990 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ          ΙΟΥΛΙΑ      ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             12.77

 

  991 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ            ΣΤΥΛΙΑΝΗ    ΑΝΔΡΕ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Α  ΠΕΙΡΑΙΑ             9.74

 

  992 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ            ΒΑΓΙΑ       ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Κ Ι Λ Κ Ι Σ           ΑΡΤΑΣ              11.65

 

  993 ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ          ΣΕΡΡΩΝ             40.23

 

  994 ΚΑΛΑΝΤΖΗ             ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΔΗΜΗΤ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             96.67   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

  995 ΚΑΛΑΝΤΖΗ             ΘΕΟΔΩΡΑ     ΑΠΟΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             31.49

 

  996 ΚΑΛΑΝΤΖΗ             ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ   ΣΤΥΛΙ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ          Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ         3.00

 

  997 ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        18.82

 

  998 ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΥ          ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ             ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   68.88

 

  999 ΚΑΛΑΤΖΗ              ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΙΓΝΑΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            12.00

 

 1000 ΚΑΛΑΤΖΗ              ΜΑΛΑΜΑΤΗ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ        Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       64.22

 

 1001 ΚΑΛΑΧΑΝΗ             ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             81.19

 

 1002 ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ           ΠΛΟΥΣΙΑ     ΖΑΧΑΡ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ              ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          14.00

 

 1003 ΚΑΛΔΑΝΗ              ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ  ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          96.79

 

 1004 ΚΑΛΕΜΗ               ΙΩΑΝΝΑ      ΕΥΑΓΓ ΝΗΠΙΑΓ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             20.08

 

 1005 ΚΑΛΕΝΗ               ΕΥΘΥΜΙΑ     ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΠΕΛΛΑΣ             25.05

 

 1006 ΚΑΛΕΣΗ               ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΑΠΟΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.               ΓΡ.ΒΟΙΩΤΙΑΣ             ΚΟΖΑΝΗΣ            36.41

 

 1007 ΚΑΛΕΣΟΓΛΟΥ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΣΤΥΛΙ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Λ Ε Σ Β Ο Υ        ΚΔΑΥ ΛΕΣΒΟΥ          135.58   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

 1008 ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΥ          ΑΝΤΩΝΙΑ     ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ           Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        5.00

 

 1009 ΚΑΛΙΑΝΤΖΗ            ΓΚΟΛΦΩ      ΑΠΟΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            11.16

 

 1010 ΚΑΛΙΓΕΡΗ             ΣΟΦΙΑ       ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΕΥΒΟΙΑΣ            23.74

 

 1011 ΚΑΛΚΑΝΗΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΑΝΑΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Δ  ΑΘΗΝΩΝ             49.48

 

 1012 ΚΑΛΛΑ                ΘΕΟΔΩΡΑ     ΜΑΡΚΟ ΝΗΠΙΑΓ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             19.32   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

 1013 ΚΑΛΛΗ                ΕΥΓΕΝΙΑ     ΑΠΟΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΒΟΙΩΤΙΑΣ           23.99

 

 1014 ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗ        ΕΙΡΗΝΗ      ΣΩΤΗΡ ΑΓΓΛΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΒΟΙΩΤΙΑΣ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             67.65


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   40

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

 1015 ΚΑΛΛΙΝΗ              ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΛΕΩΝΙ ΝΗΠΙΑΓ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΦΛΩΡΙΝΑΣ           35.07

 

 1016 ΚΑΛΜΠΟΓΚΙΝΗΣ         ΑΧΙΛΛΕΙΟΣ   ΣΤΕΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΒΟΙΩΤΙΑΣ           13.49

 

 1017 ΚΑΛΟΓΕΡΑ             ΓΕΩΡΓΙΑ     ΚΩΝ   ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΑΧΑΙΑΣ             19.48

 

 1018 ΚΑΛΟΓΕΡΗ             ΙΩΑΝΝΑ      ΕΜΜΑΝ ΝΗΠΙΑΓ.           3-Ο ΓΡ. Δ. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΣΑΜΟΥ             154.07

 

 1019 ΚΑΛΟΓΕΡΗ             ΜΑΡΙΑ       ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΑΧΑΙΑΣ             19.25

 

 1020 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ       ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΦΩΤΙΟ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             44.45

 

 1021 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ       ΣΟΦΙΑ       ΛΕΩΝΙ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             89.54

 

 1022 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ            ΗΛΙΑΣ       ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΒΟΙΩΤΙΑΣ           25.75

 

 1023 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ     ΕΛΕΥΘ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΚΕΡΚΥΡΑΣ           16.33

 

 1024 ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΕΒΡΟΥ              27.50

 

 1025 ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΟΥ          ΚΥΡΙΑΚΗ     ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             54.07

 

 1026 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΝΙΚΟΛ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ. Δ. ΑΘΗΝΩΝ           ΛΑΚΩΝΙΑΣ           55.75

 

 1027 ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΣΙΔΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΖΗΣΗΣ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ              ΕΒΡΟΥ              47.56

 

 1028 ΚΑΛΟΠΙΣΗ             ΕΛΕΝΗ       ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Δ  ΑΘΗΝΩΝ             29.83

 

 1029 ΚΑΛΟΠΟΔΑ             ΕΙΡΗΝΗ      ΕΥΑΓΓ ΝΗΠΙΑΓ.           3-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΣΕΡΡΩΝ             30.49

 

 1030 ΚΑΛΟΥΔΗ              ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ΕΜΜΑΝ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ         Α  ΑΘΗΝΩΝ             20.57

 

 1031 ΚΑΛΟΥΔΗ              ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΣΕΡΡΩΝ             48.05

 

 1032 ΚΑΛΟΥΔΗ              ΧΡΥΣΟΥΛΑ    ΑΝΑΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΑΧΑΙΑΣ             21.25

 

 1033 ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥ           ΣΟΦΙΑ       ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ             ΗΜΑΘΙΑΣ            45.66

 

 1034 ΚΑΛΠΑΤΣΙΝΙΔΗΣ        ΛΑΖΑΡΟΣ     ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          27.90

 

 1035 ΚΑΛΤΣΑ               ΜΑΡΙΑΝΝΑ    ΛΟΥΚΑ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             20.07

 

 1036 ΚΑΛΤΣΑΣ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.               ΓΡ.ΒΟΙΩΤΙΑΣ             ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ          19.32

 

 1037 ΚΑΛΤΣΑΣ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Γ  ΑΘΗΝΩΝ             14.07

 

 1038 ΚΑΛΥΒΑ               ΒΙΚΤΩΡΙΑ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             18.99

 

 1039 ΚΑΛΥΒΑ               ΓΕΩΡΓΙΑ     ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             27.98

 

 1040 ΚΑΛΥΒΑΣ              ΘΩΜΑΣ       ΓΕΩΡΓ ΑΓΓΛΙΚ.           2-Ο ΓΡ.ΗΜΑΘΙΑΣ              ΠΙΕΡΙΑΣ            85.01


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   41

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

 1041 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ            ΚΛΕΟΝΙΚΗ    ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Β  ΑΘΗΝΩΝ             37.00

 

 1042 ΚΑΜΑΛΕΔΑΚΗ           ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν       Β  ΑΘΗΝΩΝ             32.49

 

 1043 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ            ΔΙΑΜΑΝΤΩ    ΣΤΑΥΡ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             65.56

 

 1044 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ            ΜΑΡΙΑ       ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             14.00

 

 1045 ΚΑΜΙΝΑΡΗ             ΚΑΝΕΛΛΑ     ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             27.89

 

 1046 ΚΑΜΜΕΝΟΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΚΕΡΚΥΡΑΣ           46.65

 

 1047 ΚΑΜΟΣΟΥ              ΣΟΦΙΑ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΕΥΒΟΙΑΣ            12.74

 

 1048 ΚΑΜΟΥ                ΓΕΩΡΓΙΑ     ΠΑΣΧΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΒΟΙΩΤΙΑΣ           13.75

 

 1049 ΚΑΜΠΑΝΗ              ΑΝΝΑ        ΗΛΙΑΣ ΜΟΥΣΙΚ.           4-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            14.00

 

 1050 ΚΑΜΠΑΝΤΑΗΣ           ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ   ΣΤΑΥΡ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ              5.00

 

 1051 ΚΑΜΠΕΡΗ              ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             17.06

 

 1052 ΚΑΜΠΟΛΗ              ΕΛΕΝΗ       ΠΕΤΡΟ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       69.23

 

 1053 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΜΙΧΑΗ ΔΑΣΚΑΛ.          5-Ο ΓΡ. ΑN. ΘΕΣ/ΚΗΣ       Α  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ      104.71   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

 1054 ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΚΑΒΑΛΑΣ              ΣΕΡΡΩΝ             46.23

 

 1055 ΚΑΜΠΥΛΗΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             44.83

 

 1056 ΚΑΝΑ                 ΑΡΤΕΜΙΣ     ΑΝΔΡΕ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         3-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          74.28

 

 1057 ΚΑΝΑΒΑΣ              ΒΑΣΙΛΗΣ     ΑΡΓΥΡ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Α  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         166.79   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.5/Ε

 

 1058 ΚΑΝΑΛΗΣ              ΚΥΡΙΑΚΟΣ    ΚΩΝ/Ν ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΚΟΖΑΝΗΣ            62.33

 

 1059 ΚΑΝΑΡΗ               ΚΥΡΙΑΚΗ     ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Β. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             69.13   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

 1060 ΚΑΝΔΥΛΑΣ             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΠΕΡΙΑ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          29.57

 

 1061 ΚΑΝΕΛΛΗ              ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΞΑΝΘΗΣ             24.49

 

 1062 ΚΑΝΕΛΛΗ              ΕΥΣΤΑΘΙΑ    ΘΕΜΙΣ ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Β  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       95.30

 

 1063 ΚΑΝΕΛΛΗ              ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ   ΚΩΝΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ          Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        5.00

 

 1064 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             20.00

 

 1065 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ        ΜΑΡΙΑ       ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ          13.49

 

 1066 ΚΑΝΕΛΛΟΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ          Β  ΑΘΗΝΩΝ             30.00


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   42

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

 1067 ΚΑΝΙΝΙΑ              ΝΕΚΤΑΡΙΝΗ   ΠΑΥΛΟ ΑΓΓΛΙΚ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             58.95

 

 1068 ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΥ           ΚΟΥΛΑ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          40.64

 

 1069 ΚΑΝΤΖΑ               ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΘΩΜΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΣΕΡΡΩΝ             40.66

 

 1070 ΚΑΝΤΙΩΤΗ             ΜΑΡΙΑΝΘΗ    ΕΥΣΤΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             48.55

 

 1071 ΚΑΞΟΥ                ΔΟΜΝΑ       ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          31.91

 

 1072 ΚΑΠΑΚΙΑΡΗΣ           ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΕΒΡΟΥ              20.47

 

 1073 ΚΑΠΑΩΝΗΣ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΒΟΙΩΤΙΑΣ              ΚΟΖΑΝΗΣ            31.73

 

 1074 ΚΑΠΕΛΛΑ              ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Α  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          96.89

 

 1075 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΟΥ          ΑΛΤΑΝΑ      ΣΤΕΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             12.74

 

 1076 ΚΑΠΙΔΗΣ              ΠΑΥΛΟΣ      ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Δ. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            69.24

 

 1077 ΚΑΠΛΑΝΗ              ΑΚΡΙΒΗ      ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ          Β  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        29.82

 

 1078 ΚΑΠΛΑΝΗΣ             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ            ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          25.15

 

 1079 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ     ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         114.07

 

 1080 ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ            ΑΘΗΝΑ       ΑΠΟΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          54.07

 

 1081 ΚΑΠΠΗ                ΑΡΙΑΔΝΗ     ΧΡΗΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       73.99

 

 1082 ΚΑΠΠΟΥ               ΕΛΕΝΗ       ΓΕΩΡΓ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             38.02

 

 1083 ΚΑΡΑΒΑ               ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΑΘΑΝΑ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Β  ΛΕΣΒΟΥ             41.91

 

 1084 ΚΑΡΑΒΑ               ΔΗΜΗΤΡΑ     ΑΝΑΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΕΥΒΟΙΑΣ            15.75

 

 1085 ΚΑΡΑΒΑ               ΡΟΔΟ        ΕΥΚΛΕ ΑΓΓΛΙΚ.           1-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ          33.18

 

 1086 ΚΑΡΑΒΑΚΑ             ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             11.73

 

 1087 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ         ΣΟΦΙΑ       ΣΤΑΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             15.00

 

 1088 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΑΛΕΞΑ ΝΗΠΙΑΓ.           3-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΓΡΕΒΕΝΑ            50.81

 

 1089 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ          ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ            ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          67.72

 

 1090 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ         ΕΥΑΝΘΙΑ     ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ          Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       13.66

 

 1091 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ           ΕΛΕΝΗ       ΑΝΔΡΕ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ             ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          25.98

 

 1092 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ           ΝΑΥΣΙΚΑ     ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Δ  ΑΘΗΝΩΝ             26.06


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   43

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

 1093 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ           ΣΠΥΡΟΥΛΑ    ΕΥΘΥΜ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          38.80

 

 1094 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΙΩΑΝΝ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  Κ Ι Λ Κ Ι Σ        Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       76.67

 

 1095 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΕΥΒΟΙΑΣ            87.99   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

 1096 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             16.00

 

 1097 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ          ΦΩΤΙΟΣ      ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             29.49

 

 1098 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΝΔΡΕΑΣ     ΕΥΑΓΓ ΜΟΥΣΙΚ.           3-Ο ΓΡ. Β. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             27.31

 

 1099 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ          ΙΩΑΝΝΑ      ΧΑΡΑΛ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΦΛΩΡΙΝΑΣ          Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       62.32

 

 1100 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ           ΕΥΑΝΘΙΑ     ΣΤΥΛΙ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ         45.31

 

 1101 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ           ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ  ΕΛΕΥΘ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΕΥΒΟΙΑΣ            34.33

 

 1102 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ        ΜΑΡΙΑ       ΣΤΥΛΙ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΔΡΑΜΑΣ                ΔΡΑΜΑΣ            120.24   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.5/Ε

 

 1103 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ            ΑΝΘΙΤΣΑ     ΚΟΣΜΑ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ             ΠΕΛΛΑΣ             24.65

 

 1104 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ            ΣΟΥΛΤΑΝΑ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       18.48

 

 1105 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ            ΣΟΦΙΑ       ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΣΕΡΡΩΝ             54.23

 

 1106 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ            ΧΑΡΟΥΛΑ     ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       53.98   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

 1107 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ              ΞΑΝΘΗΣ             23.00

 

 1108 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΚΗ          ΕΙΡΗΝΗ      ΛΟΥΚΑ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        24.50

 

 1109 ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΗΛΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             67.66

 

 1110 ΚΑΡΑΚΟΥΤΑ            ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΑΣΤΕΡ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         45.00

 

 1111 ΚΑΡΑΛΗ               ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             29.56

 

 1112 ΚΑΡΑΛΗΣ              ΒΑΙΟΣ       ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ           ΓΡΕΒΕΝΑ            47.07

 

 1113 ΚΑΡΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ        ΜΑΡΙΑ       ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         Β  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       40.00

 

 1114 ΚΑΡΑΛΛΗ              ΧΡΥΣΗ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ          Β  ΑΘΗΝΩΝ             37.49

 

 1115 ΚΑΡΑΜΑΝΑΒΗ           ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ            ΞΑΝΘΗΣ             42.90

 

 1116 ΚΑΡΑΜΑΝΕ             ΧΡΥΣΟΥΛΑ    ΘΕΟΔΩ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ              ΒΟΙΩΤΙΑΣ           30.33

 

 1117 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ          ΠΟΛΥΞΕΝΗ    ΑΛΕΞΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             29.00

 

 1118 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ            ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ              ΤΡΙΚΑΛΩΝ           89.01


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   44

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

 1119 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ            ΧΡΥΣΟΥΛΑ    ΑΡΙΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             19.75

 

 1120 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΕΜΜΑΝ ΜΟΥΣΙΚ.           2-Ο ΓΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ          Β  ΛΑΡΙΣΑΣ            27.16

 

 1121 ΚΑΡΑΜΒΑΛΑΣΗΣ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΙΛΚΙΣ               ΣΕΡΡΩΝ             44.40

 

 1122 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ           ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. ΕΥΒΟΙΑΣ             ΦΩΚΙΔΑΣ            21.83

 

 1123 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ           ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             25.00

 

 1124 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ          ΒΑΙΑ        ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            ΠΕΛΛΑΣ             31.82

 

 1125 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ          ΜΑΡΙΑ       ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ             ΒΟΙΩΤΙΑΣ           24.25

 

 1126 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ         ΘΑΛΕΙΑ      ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ             Δ  ΑΘΗΝΩΝ             30.22

 

 1127 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ         ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ   ΠΑΡΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΚΥΚΛΑΔΩΝ           30.75

 

 1128 ΚΑΡΑΜΠΑ              ΑΝΝΑ        ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             11.48

 

 1129 ΚΑΡΑΜΠΑ              ΔΗΜΗΤΡΑ     ΠΑΝΑΓ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   44.31

 

 1130 ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ            ΙΩΑΝΝΑ      ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΑΡΤΑΣ              61.06

 

 1131 ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ           ΘΕΟΔΩΡΟΣ    ΛΑΜΠΡ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             72.06   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

 1132 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ            ΘΕΟΔΩΡΑ     ΒΑΙΤΣ ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Β  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       78.74

 

 1133 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ   ΕΛΕΝΗ       ΣΩΤΗΡ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΞΑΝΘΗΣ             36.00

 

 1134 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ          ΔΙΟΝΥΣΙΑ    ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ       Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ        8.65

 

 1135 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ            ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ   ΠΑΝΑΓ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             40.98

 

 1136 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ            ΣΟΦΙΑ       ΦΩΤΙΟ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ         Γ  ΑΘΗΝΩΝ              7.99

 

 1137 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ           ΕΥΘΥΜΙΟΣ    ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ          Γ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          57.49

 

 1138 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ          ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             13.75

 

 1139 ΚΑΡΑΜΠΙΚΑ            ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΠΑΥΛΟ ΝΗΠΙΑΓ.          Γ. Δ/ΝΣΗ  ΑΘΗΝΩΝ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             27.16

 

 1140 ΚΑΡΑΜΠΟΣΛΗ           ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΑΛΚΙΒ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν       Α  ΑΘΗΝΩΝ             18.33

 

 1141 ΚΑΡΑΜΠΟΤΖΑΚΙΔΟΥ      ΕΛΕΝΗ       ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΚΟΖΑΝΗΣ              ΚΑΡΔΙΤΣΑ           59.25

 

 1142 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ           ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             20.65

 

 1143 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΤΡΙΑΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ             ΚΟΖΑΝΗΣ            40.25

 

 1144 ΚΑΡΑΝΑΤΣΗ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             11.74


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   45

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

 1145 ΚΑΡΑΝΙΚΑ             ΕΥΓΕΝΙΑ     ΚΩΝΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             24.25

 

 1146 ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ            ΜΑΡΙΑ       ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.           6-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             64.73

 

 1147 ΚΑΡΑΝΙΣΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΥΑΓΓ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΚΟΖΑΝΗΣ            54.45

 

 1148 ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗ          ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΣΩΤΗΡ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.Λ Ε Σ Β Ο Υ          ΣΕΡΡΩΝ             35.82

 

 1149 ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ        ΙΣΙΔΩΡΟΣ    ΑΛΕΞΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Χ Α Ν Ι Ω Ν           ΠΕΛΛΑΣ             35.33

 

 1150 ΚΑΡΑΟΥΛΗ             ΓΕΩΡΓΙΑ     ΚΥΠΑΡ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ            ΚΟΖΑΝΗΣ            40.41

 

 1151 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ     ΣΟΦΙΑ       ΧΡΗΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΒΟΙΩΤΙΑΣ           12.00

 

 1152 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ       ΜΑΡΙΑ       ΔΗΜΗΤ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          ΚΔΑΥ ΑΘΗΝΩΝ Β         32.81   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

 1153 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ          ΜΑΡΙΑ       ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ          Β  ΑΘΗΝΩΝ             64.53

 

 1154 ΚΑΡΑΠΙΝΤΣΙΟΥ         ΕΥΓΕΝΙΑ     ΑΧΙΛΛ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Χ Α Ν Ι Ω Ν          ΒΟΙΩΤΙΑΣ           19.16

 

 1155 ΚΑΡΑΠΛΗ              ΠΑΤΡΑ       ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ           ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        78.39

 

 1156 ΚΑΡΑΣΙΜΟΥ            ΑΘΗΝΑ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ             ΚΟΖΑΝΗΣ            32.23

 

 1157 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ         ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΠΟΛΥΧ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ              ΑΧΑΙΑΣ             22.91

 

 1158 ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ           ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΖΗΣΗΣ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             28.99

 

 1159 ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ ΜΠΑΜΠΑΝΑΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ     ΑΡΓΥΡ ΑΓΓΛΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  Π Ε Λ Λ Α Σ        Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       86.38

 

 1160 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗ           ΕΥΑΝΘΙΑ     ΧΡΙΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΗΜΑΘΙΑΣ            36.82

 

 1161 ΚΑΡΑΦΑΣΟΥΛΗΣ         ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   ΦΡΑΝΤ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ        Α  ΛΕΣΒΟΥ             41.70

 

 1162 ΚΑΡΑΦΕΡΗ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΦΩΚΙΔΑΣ               ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          59.16

 

 1163 ΚΑΡΑΦΥΛΗΣ            ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Α  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          92.14

 

 1164 ΚΑΡΑΦΥΛΙΑ            ΜΑΡΙΑ       ΔΗΜΟΣ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ.ΞΑΝΘΗΣ            Δ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       74.33

 

 1165 ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ            ΕΛΕΝΗ       ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             18.49

 

 1166 ΚΑΡΑΦΩΤΙΑ            ΜΑΡΙΑ       ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             17.57

 

 1167 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ           ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ            ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          45.13

 

 1168 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΑΧΑΙΑΣ             14.40

 

 1169 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ             ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          38.23

 

 1170 ΚΑΡΒΕΛΗ              ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Β  ΠΕΙΡΑΙΑ            28.00


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   46

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

 1171 ΚΑΡΓΙΑΜΠΑ            ΔΗΜΗΤΡΑ     ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             25.16

 

 1172 ΚΑΡΔΟΓΙΑΝΝΗ          ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ             ΚΟΖΑΝΗΣ            34.89

 

 1173 ΚΑΡΔΟΥΤΣΟΥ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΠΑΝΑΓ ΔΑΣΚΑΛ.               ΓΡ.ΒΟΙΩΤΙΑΣ             ΤΡΙΚΑΛΩΝ           64.88

 

 1174 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ          ΜΑΡΙΝΟΣ     ΧΡΗΣΤ ΜΟΥΣΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  Χ Ι Ο Υ               ΛΑΚΩΝΙΑΣ           33.25

 

 1175 ΚΑΡΙΩΤΟΥ             ΕΛΕΝΗ       ΒΑΣΙΛ ΑΓΓΛΙΚ.           3-Ο ΓΡ.ΚΑΒΑΛΑΣ              ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        96.14

 

 1176 ΚΑΡΚΑΛΑΣ             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             37.40

 

 1177 ΚΑΡΚΑΝΑΚΗ            ΜΑΡΙΑ       ΓΕΩΡΓ ΝΗΠΙΑΓ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ              ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ           9.00

 

 1178 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ            ΕΛΕΝΗ       ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ          Α  ΑΘΗΝΩΝ             13.00

 

 1179 ΚΑΡΛΗ                ΝΙΚΗ        ΒΑΣΙΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΒΟΙΑΣ            Γ  ΑΘΗΝΩΝ             42.73

 

 1180 ΚΑΡΛΟΥ               ΜΑΡΙΑ       ΙΩΑΝΝ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             47.00

 

 1181 ΚΑΡΝΑΒΑ              ΑΡΓΥΡΩ      ΔΗΜΗΤ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Γ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         136.38

 

 1182 ΚΑΡΝΑΒΑ              ΜΑΡΙΑ       ΚΩΝ/Ν ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΑΘΗΝΩΝ             33.72

 

 1183 ΚΑΡΝΑΤΣΟΥ            ΓΕΩΡΓΙΑ     ΝΙΚΟΛ ΝΗΠΙΑΓ.           4-Ο ΓΡ. Γ. ΑΘΗΝΩΝ        Β  ΑΘΗΝΩΝ             30.22

 

 1184 ΚΑΡΝΙΑΟΥΡΑ           ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Χ Ι Ο Υ            ΚΔΑΥ ΧΙΟΥ            117.62   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

 1185 ΚΑΡΟΥΝΟΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΑΠΟΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΛΑΚΩΝΙΑΣ           ΚΔΑΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ        128.07   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

 1186 ΚΑΡΠΑΘΙΟΣ            ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΘΕΜΙΣ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             20.74

 

 1187 ΚΑΡΡΑ                ΑΘΗΝΑ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ          46.73

 

 1188 ΚΑΡΡΑ                ΕΛΕΝΗ       ΚΛΕΑΡ ΝΗΠΙΑΓ.           2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ       Γ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       85.78   ΕΙΔΙΚ ΣΧΟΛ.ΠΤ.

 

 1189 ΚΑΡΡΑ                ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         37.50

 

 1190 ΚΑΡΡΑ                ΕΥΡΙΔΙΚΗ    ΣΠΥΡΙ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ  ΑΘΗΝΩΝ             20.00

 

 1191 ΚΑΡΡΑΣ               ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΓΡΗΓΟ ΔΑΣΚΑΛ.           4-Ο ΓΡ.ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ           ΡΕΘΥΜΝΟΥ           38.83

 

 1192 ΚΑΡΤΑΛΗΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΠΑΡΙΣ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ             ΚΟΖΑΝΗΣ            36.47

 

 1193 ΚΑΡΥΔΑΣ              ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΓΕΩΡΓ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.        Δ/ΝΣΗ  Η Λ Ε Ι Α Σ        Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            21.37

 

 1194 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΗΣ    ΑΡΙΣΤ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΚΑΒΑΛΑΣ              ΚΙΛΚΙΣ             47.39

 

 1195 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΑΝΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  Σ Α Μ Ο Υ          Γ  ΑΘΗΝΩΝ             11.25

 

 1196 ΚΑΣΚΑΒΕΛΗ            ΣΤΕΛΛΑ      ΓΕΩΡΓ ΑΓΓΛΙΚ.          Δ/ΝΣΗ  ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ           ΒΟΙΩΤΙΑΣ           50.35


                   Α Λ Φ Α Β Η Τ Ι Κ Η  Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η  Μ Ε Τ Α Τ Ε Θ Ε Ν Τ Ω Ν  Σ Τ Ι Σ  Γ Ε Ν Ι Κ Ε Σ  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Ε Ι Σ

 

                                 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ     Ε Τ Ο Υ Σ  2 0 0 4                    ΣΕΛΙΔΑ   47

 

 Α/ΑΜ*   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο    *Ο Ν Ο Μ Α  *ΟΝ.Π.*ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ      * ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ       * ΠΥΣΠΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΣ   *ΜΟΡΙΑ   *  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

 1197 ΚΑΣΟΚΕΡΑΚΗ           ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   ΜΙΧΑΗ ΔΑΣΚΑΛ.          1-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Γ  ΑΘΗΝΩΝ             10.50

 

 1198 ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟΣ         ΙΩΑΚΕΙΜ     ΑΘΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         33.40

 

 1199 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΚΩΝ/Ν ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ.ΚΟΖΑΝΗΣ              ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ         75.34

 

 1200 ΚΑΣΣΗ                ΜΑΡΙΑ       ΝΙΚΟΛ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Β  ΑΘΗΝΩΝ             28.00

 

 1201 ΚΑΣΣΗ                ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             18.99

 

 1202 ΚΑΣΣΙΟΥ              ΕΛΕΝΗ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           5-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ           Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            31.49

 

 1203 ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΟΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ       33.75

 

 1204 ΚΑΣΤΙΖΑ              ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΕΥΑΓΓ ΔΑΣΚΑΛ.           3-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ       Α  ΑΘΗΝΩΝ             20.25

 

 1205 ΚΑΣΤΡΙΤΗ             ΣΟΦΙΑ       ΕΥΣΤΑ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ          Α  ΠΕΙΡΑΙΑ            20.49

 

 1206 ΚΑΣΩΤΑΚΗ             ΓΕΩΡΓΙΑ     ΕΜΜΑΝ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΛΑΣΙΘΙΟΥ             ΛΑΣΙΘΙΟΥ           77.28

 

 1207 ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΑΝΟΥ       ΝΕΚΤΑΡΙΑ    ΕΜΜΑΝ ΝΗΠΙΑΓ.           1-Ο ΓΡ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ          12.00

 

 1208 ΚΑΤΑΝΑ               ΒΙΚΤΩΡΙΑ    ΚΩΝΣΤ ΝΗΠΙΑΓ.           5-Ο ΓΡ.ΚΥΚΛΑΔΩΝ             ΠΕΛΛΑΣ             26.25

 

 1209 ΚΑΤΖΙΛΙΕΡΗ           ΜΑΡΙΑ       ΓΕΩΡΓ ΔΑΣΚΑΛ.          2-Ο ΓΡ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        Α  ΑΘΗΝΩΝ             21.91

 

 1210 ΚΑΤΜΕΡΟΣ             ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.          Δ/ΝΣΗ  ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ            ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          64.54

 

 1211 ΚΑΤΟΙΚΟΥ             ΣΟΦΙΑ       ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΠΕΙΡΑΙΑ              ΞΑΝΘΗΣ             24.98

 

 1212 ΚΑΤΟΙΚΟΥ             ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ   ΙΩΑΝΝ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         3-Ο ΓΡ.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ         Α  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ          80.82

 

 1213 ΚΑΤΟΠΗ               ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΔΗΜΗΤ ΔΑΣΚΑΛ.           1-Ο ΓΡ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ            ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ          42.99

 

 1214 ΚΑΤΣΑΒΟΥ             ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΘΑΝΑ ΦΥΣ.ΑΓΩΓ.         1-Ο ΓΡ. Α. ΑΘΗΝΩΝ           ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ        22.25

 

 1215 ΚΑΤΣΑΙΤΗ             ΕΛΕΝΗ       ΑΝΔΡΕ ΔΑΣΚΑΛ.           2-Ο ΓΡ.Η Λ Ε Ι Α Σ          ΑΧΑΙΑΣ             11.74

 

 1216 ΚΑΤΣΑΜΑΤΣΑ